
Remélem, így adják át a következő hazai stadiont... :)
I. C. Wiener | 2014.09.09. 18:00:32Régóta be lehetett tárazva :D
Először bizonyították tudományosan a telepátiát
Amerikai tudósok sci-fi filmbe illő kísérletet végeztek, két eltérő kontinensen lévő ember tudott az agyhullámai segítségével kommunikálni.bungle | 2014.09.24. 14:53:42http://motherboard.vice.com/read/scientists-found-a-way-to-email-brainwaves

Kutya jó dolga van! :)
Fever | 2014.09.08. 20:58:05Az a fej, pure happiness:))

Reméljük hamar elterjed a Meztelen Kézenálló hóbortja... csinos, fiatal hölgyek körében! ;)
Igneon | 2014.09.09. 12:35:35Ő Atlas (:
Szerintem inkább a Hősök terét kellett volna választania.Vagy a parlamentet.A Szabadság-híd nem olyan híres,mint az előző kettő. :)

Ezért tartanak az útfelújítások olyan sokáig! ;)
Nusihusi | 2014.09.08. 23:37:04Ezek nagyon hülyék :D

Amit az allergiások sem tudtak: nincs is allergia!
Viszont gonosz háttérhatalmak célpontja vagy. Internetezők felfedték a parlagfű-allergia titkos titkát. 5 hihetetlen érv a parlagfű mellett.bungle | 2014.09.17. 15:21:37www.youtube.com/watch?v=nP_KMPgaWAc
dr. Biró Gyula FB oldaláról:
Az alábbi felhívás egy ingyenes segítő programot hirdet, egyetemi kutatási háttérrel. Kérlek Benneteket, hogy osszátok meg ismerőseitekkel, hogy eljusson azokhoz, akiknek szükségük lenne rá. A lájkolás itt nem elég, csak a megosztás segít! Köszönettel!
Pollen- és házipor-allergiával küzdő emberek figyelmébe ajánljuk!
Olyan pollen- és házipor-allergiás személyek jelentkezését várjuk, akik védettek vagy kevésbé kiszolgáltatottak szeretnének lenni az allergiás időszakban a por- és pollen-allergiájukkal szemben. Kéthónapos heti egy alkalommal vezetett, másfél órás program keretén belül megtanulhatják új módon kezelni allergiás tüneteiket.
A Károli Gáspár Egyetem Pszichológiai Intézetében, dr. Biró Gyula egyetemi oktató, klinikai szakpszichológus, pszichoterapeuta vezetésével, ECP ingyenes pszichológiai programban (vizsgálat - gyakorlati program

Egy brazil férfinek fordítva nőtt a feje, mégis boldog
7sleeper | 2014.09.09. 08:36:34egyébként Quake-ben is szerepelt, vagy csak a Dead Space-ben?

Rossz címre mentek ki a tűzoltók... ;)
Fiúk, belepisilnétek? :D
AeroMobil
MADve | 2014.09.08. 11:45:20mindössze annyi a baj vele, hogy kifutóra van szüksége, így a leghasznosabb aspektusa a röptethetőségének (történetesen, hogy egy dugót vertikálisan lehet elhagyni) elveszik. de ha nem vesszük figyelembe ezt a célt/indokot, akkor nagyon okos és szép kétéltű :)

„Meseautó” ;)
wookie | 2014.09.08. 18:56:11Szerintem csak el van játszva, de akkor is kurvanagy. :D









