
Esküvő egy messzi-messzi galaxisban...
lilaflexninja | 2014.09.15. 09:16:17Győzikének elég rendesen elrontották a plasztikai műtétjét!
Még nem tudom, hogy egy Izé egyházat vagy egy Izé pártot lenne érdemesebb alapítanom... ;)
közlegény | 2014.09.22. 22:00:36oly fiatal vagyok még, tojáshéjjal a fenekemen, fel sem merül bennem, hogy emberek egyházat alakítsanak csupán saját anyagi gyarapodásuk érdekében, mert csakis a köz érdekei lebegnek lelki szemeik előtt, és az így-úgy összeperelt pénzeket szintúgy a köz javára fordítják majd és ha már itt tartunk nem ételt kellene osztanod az elesetteknek ahelyett, hogy itt dőreségeket kommentelsz?

Дееп Пурпле ;)
gumi | 2014.09.14. 07:55:00Nagyon jó. Szmog kaming vötőr

Mi(ci)ke Tyson ;)
vadonka | 2014.09.15. 08:50:23Nem veri el igazából. Amikor a macska megtép valakit az nem így néz ki :)
Csak baráti pofozgatás :)
Eladó a világ egyik legkisebb háza Észak-London egyik puccos részén, Islington környékén. A mindössze 17.46 négyzetméteres, egyetlen szobából álló modern mikro-otthonért a tulaj 275 ezer fontot (108 millió forintot) szeretne.
Megjött az építőanyag ;)
lilaflexninja | 2014.09.15. 13:48:33Gondolom nem munkaidőn túl gyakorolta be ezt a mutatványt.

LumiLor
„A fejlesztés kidolgozásához a természetben megtalálható biolumineszcencia adta az alapkoncepciót. Erről a jelenségről akkor beszélünk, ha valamely élő organizmusban kémiai reakció fény (foton) kibocsátásával jár. Első körben bizonyára mindenkinek a mélytengeri élőlények, medúzák, neonhalak (vagy éppen az Avatar élővilága) jut eszébe, de legismertebb példának ott van a szentjánosbogár, amit bizonyára mindenki látott már.
A Darkside Scientific által kidolgozott LumiLor lakk teljesen hasonló elven működik: a bevonatot gyenge elektromos árammal stimulálva ugyanolyan foszforeszkáló fényhatás érhető el, mint az élőlényeknél tapasztaltak. A katalizátor itt azonban nem élő anyag által létrehozott kémiai reakció, így a jelenség neve is más, mégpedig az elektrolumineszcencia.”Findzs | 2014.09.15. 11:43:35ez egy nagyon jó dolog, sok hasznos ötlet épülhet még rá
Sajnos a Cinema City mozihálózatot üzemeltető I.T. Magyar Cinema Kft. nem tűzi műsorára „A majmok bolygója - Forradalom” című 3D-s sci-fi akciófilmet, ennek ellenére egy kis ízelítőt kaphatunk belőle.bungle | 2014.09.26. 13:02:09Ezen a bolygón a pedagógusoknak sem egyszerű a dolga... ;)
www.youtube.com/watch?v=cTIyUF7uUkc

Kelj fel, és járj!
solution45 | 2014.09.17. 09:29:02Az nem kerekesszék! USA-ban divat az ilyen elhízott zsírdisznóknál az elektromos járgány.

Azért az oroszok is tudnak... :)
hawkeye | 2014.09.15. 09:57:08
Most hogy így mondod... :))))









