
Naomi Elishuv hegedűművész agyműtét közben Mozartot játszott
norbertvincze | 2015.06.06. 15:50:16http://www.sciencealert.com/watch-man-plays-the-beatles-on-guitar-while-undergoing-brain-surgery
Biourna - az élet utáni élet
vadonka | 2014.09.15. 09:00:46nálam ha buszra szállok fordítva van:
ha le tudok ülni nincs baj, ha állnom kell akkor baj van mert ki a picsa akar 2 órás buszutat végig állni? :)

Lehet így is rakni a fát
Szancso | 2014.09.12. 18:16:35Nem mindegy? Egyszer már úgy is elhamvasztották.

10 űrmítosz, amit el kéne már felejteni!
lilaflexninja | 2014.09.15. 07:07:26Rosszul mondta, de eleve már a feltevés is rossz. Úgy gondolta, hogy a fehér fény (bár ilyen nincs) az nem szín, és valóban, a fehér fényben minden szín benne van, ezért fehér, legalábbis látszik fehérnek, illetve nincs külön színe.
De amiért az egész kérdés rossz, fények vannak, amik ha jól tudom hullámok. Vannak amik kibocsátanak különböző hullámokat, és ezt egy adott spektrumon mi érzékeljük, illetve a tárgyakról visszaverődő fényhullámokat érzékeljük. De más állatok, élienek más spektrumon máshogy látják ezeket. Na mindezek után a fehér szín egy tárgyon sem fehér, csak mi úgy érzékeljük, hogy a látható fényhullámok mindegyikét visszaveri, ezért tűnik színtelennek, vagyis fehérnek. Mint ahogy a fekete sem szín, hanem csak nem veri vissza a fényt. Bár ugyebár ilyen meg nincsen hétköznapi használatban, mert akkor nem látnánk egyáltalán azt, ami totál fekete.
A nap fényén meg gondolom lehet bármeddig vitatkozni, mert mi így látjuk, a spektrométer úgy látja, haladó szellemű gondolkodónk biztos tök máshogy látja, amúgy is gondolom függ a távolságtól, a torzító tényezőktől, a szemünktől, hogy mivel nézzük, milyen hullámhosszt nézünk. Szóval egyszerű. kérdezzünk meg egy gyereket, milyen színű a nap. Amit válaszol az az igazság, mert a gyerekek még olyan ártatlanul látják a világot, hogy nekük van igazuk. és kész.

Szállítás és „lógisztika” ;)
Findzs | 2014.09.12. 14:46:24és tényleg :)

80 klip alatt a Föld körül - a shutterstock válogatása a világ 80 legszebb helyéről mutat be gyönyörű timelapse videókat

Anya megjött... és már mehet is a vécére! ;)
Travis Kestrel | 2014.09.12. 11:42:50Apa a legjobb. :D

A 3. és a 30. randi :)

Nem tudta lerázni... :)
solution45 | 2014.09.17. 09:57:38Szerintem mikor letette egy pillanatra, akkor eltörte a nyakát. Ha megnézed, utána már nem ficánkol és úgy nyeli le.

CatastrophiCreations - bútorok cicákoknak :)
justil | 2014.09.12. 15:48:49Hmm, köszi, lehet beszerzek akkor egy olyat is :)









