
Nincs mese: cudar nyugdíjas évei lesznek
Nem kertelünk: nehéz jövő elé néz, ha 30-40 év múlva kell nyugdíjba mennie, és nem tesz félre tízezreket havonta. Jobb, ha már most megbarátkozik a gondolattal: az államtól olyan keveset fog kapni, hogy még akkor is összeszorított fogakkal kell küzdenie, ha egy-két lakás árát félre is teszi.ivivan | 2014.10.02. 13:12:38Ez a helyes hozzáállás! Sok sikert hozzá! (és ebben most semmi irónia nem volt - mindenkinek így kellene hozzá állnia; én is ezt teszem, pedig már elmúltak a 20-as éveim)
Asszem ezt hívják robbantott csirkének ;)
Donci | 2014.09.29. 16:20:56ez nagyon nagy :D

A mai bünti: Hichhiker - 11

Selfie Sombrero
Szancso | 2014.09.29. 19:00:29A szelfimet én máma mind meg mutatom, kalapompompom kalapompompom 2 kézzel tartom...;)

Messze még a Facebook halála: kipróbáltuk az Ellót
Kipróbáltuk az internet hipsztereinek legújabb kedvencét, a minimalista, reklámmentes közösségi oldalt. Nagyon más, nagyon modern, nagyon minimalista, és még nagyon nem tudjuk, mire is jó igazán.bungle | 2014.09.30. 08:34:42http://webisztan.blog.hu/2014/09/29/ello_co_fekete-feher_hipszter_emberkiserlet_rengeteg_penzbol

A láthatatlanság tökéletes illúziója

Redbull Rampage - vagány bicajverseny

Tetoválás kicsit közelebbről...
lilaflexninja | 2014.09.30. 07:19:55https://www.google.hu/search?q=body+modification+scarring&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=KD0qVPWLE8TYarvHgPgL&ved=0CC0QsAQ&biw=1280&bih=885

Tini Nindzsa Teknőc ;)
Szancso | 2014.09.29. 20:57:40Szívesen :)

Hercegnő párbaj: Hófehérke és Elsa :)









