
Az utasokat rongybabaként dobálta a helikopter

A sofőr a baleset ellenére is az utasokrbiztonságára koncentrál

Nem könnyű a reptéri munka
A hölgy nem is bírja idegekkel
És ez még csak a reptér...
Mi lesz a repülőn?
Közelharc budapesti buszokkal, autós trollokkal és elvágódó utasokkal

Dear passengers....

Mielőtt meghalt, mentette az utasokat

Horror utasok

Így tuti megmenekülünk :)

Nem lettem volna az utasok helyében, mikor ez a gép 110 km/h-s keresztszélben landolt









Ha veszélyesnek ítélték volna meg, akkor gondolom opciónak ott volt még, hogy visszafordul, de mivel sem tűzoltók, sem nagy készültség nem volt a kifutón, elvileg tudták mit csinálnak. (Legalábbis remélték, hogy tudják :D)