
Mit ki nem hoz a magas benzinár az emberből?

Az igazság az Amcsi Benzinfalók bukásáról

Benzines szappan a tuti gyújtós

A jófejségből sosem elég

Parázs vita a benzinkúton



"Viszek egy kis benzint..."-avagy mennyire ostoba egy átlag amerikai

Még mindig nem ért véget a dízelbotrány: most újra az Audi bukott le

Azt már egyszer kipróbálták, hogy olajnak nem jó a kóla
Most kiderült, hogy üzemanyagnak sem.









