
„Kinek az ötlete volt?”
Szerintem fateré egy kis nézettség növelés miatt... ;)Szancso | 2014.11.19. 18:00:32A testfestést még gyakorolni kell, a paintball viszont már egész jól megy. :)
Utcai herevizsgálat - te bevállalnád a fenti hölggyel? :)
Findzs | 2014.11.20. 11:47:41biztos vagy te abban? nekem már volt és rohadtul fájt
igaz, hogy egy 60 éves 100 kilós férfi doki csinálta, valószínű ha ez a csaj csinálja jobban esik
abból a szempontból biztos, hogy kisebb a keze :)

PEW PEW PEW PEW - lenyelt egy videójátékot szegény madár! ;)

A piámat azért nem hagyom itt! ;)
lackópetykó1 | 2014.11.19. 16:28:39AK-47 egy fehér ruhával letakarva... vagy hurkatöltő.

Az a fej! :D (...amilyen a gazdié lesz másnap ;))
dettybee | 2014.11.19. 17:41:29És a státáni kacaj..

Eladó ház. Valami vadászé lehet... ;)
cila | 2014.11.19. 20:16:26Nem is gondoltam volna, hogy Volvóéknál alien, azazhogy áll ilyen. Olyan mint a Fiat Punto: kivül kicsi, belül nagy. Miért nem mint kisértetkastélyt akarják eladni? (Lefordítottam a guglival a szöveget. Sehol utalás, mint mondjuk: Predator ház).

Így nézett ki Charlie a „Jég dupla whiskyvel” előtt ;)
nimrod666 | 2014.11.19. 09:13:28Muszáj volt megnyírni szerencsétlen állatot....Ez egy menhelyi kutya, ki tudja, hogy csak találták vagy elvették vkitől aki így tartotta. Az a bunda már menthetetlen volt a rengeteg kosztól, ami beleragadt és ezért kellett lenyírni. Így még a bőre sem tudott kellőképpen lélegezni és nagyon rosszul érezhette már magát a bőrében.
A leendő gazdinak meg természetesen megmondják, hogy mi történt az állattal és, hogy mire lehet számítani a bundával kapcsolatban. Elmondják, hogy fésüljék majd szépen, különben megint olyan csomós lesz, mint volt...

Egy kis újabb bohóckodás ;)
bungle | 2014.11.18. 13:23:43Megtekintések száma jelenleg:
1. rész: 31 448 655
2. rész: 34 954 870
3. rész: 23 981 950
4. rész: 1 291 443
Ezek után engem sem érdekelne nagyon, hogy nem igazán tűnnek valóságosnak a reakciók. ;)

Hogyan győzd le a félelmeid? Fordíts hátat nekik! :)

Most járt le az 1 éve felrakott tippelős játékunk, amelyben megtippelhette bárki, mennyi lesz ma a bitcoin árfolyama. A (magyar idő szerinti) déli árfolyam a Bitstampen 377,62 USD, ami a MNB középárfolyama szerint (244,840) 92456 Ft. Vagyis a nyertes BigaCubensis, gratulálunk neki, övé a nyeremény, az 1 bitcoin. :)
Játékon kívül lehet továbbra is tippelni, pl. hogy jövő ilyenkorra vagy 5 év múlva, stb. mennyi lesz az árfolyam, tönkremegy, vagy esetleg a többszörösét éri-e a bitcoin.









