
Óriás György ;) új rekordja...
Volt itt már törpe is, autó is, és törpe autó is, de ez magyar, azaz a mienk! :) És ahogy sok mindenből ebben az országban, ebből sem lett semmi. "Motorizált cipő". :)))gergeli. | 2009.03.28. 22:17:40valaki javítsa ki a "...már törpe, is autó is, és törpe..."-t "...már törpe is, autó is, és törpe..." :D

Tata Nano - a félmilliós autó.

A helyszín Würzburg, az 1700-as évek elején. A híres egyetemen tanított egy geológus professzor, Beringer. Diákjai nagyon csúnyán felültették: néhány követ kifaragtak és szétszórtak a közeli dombon, amelyeket a professzor természeti képződményeknek vélt (a fosszília megnevezés akkoriban még nem volt elterjedt), és tudományos publikációkat adott ki a leletekről. A diákok egyre jobban elborultak, és méhecskéket, pókhálót, kis embereket, a Napot, héber betűket, végül Beringer nevét is elkészítették "leletként". A lebukás már későn jött, a tudománytörténet egyik legviccesebb története lett a dologból, de legalább szegény Beringer neve fennmaradt. :-)
A dologról magyarul (más sztorik mellett) itt lehet olvasni.
(Több képet sajnos egyelőre nem találtam, pedig mai szemmel nézve ritka elborult ábrák is voltak.)iw84u4t | 2009.03.25. 07:42:02Az angol szöveg szerint valóban két irigy kollégája verte át Beringer-t, az egyetem földrajz, algebra és analízis professzora és az egyetem titkos tanácsosa és könyvtárosa. Mindketten utálták Beringer-t és azért szívatták meg, mert "túl arrogáns és lekezelő volt mindenkivel szemben".
Úgyhogy jól értetted... :)

Általános 2.-ban ha ilyenem lett volna, akkor tuti minden csatát megnyerünk! :D
bungle | 2013.12.22. 21:51:55norbertvincze küldte:
http://d2pq0u4uni88oo.cloudfront.net/projects/764461/video-325335-h264_high.mp4
Ha nem bírsz elbánni a legyekkel. ;)

Mai tudományos rovatunkban bemutatjuk vizuálisan azt, hogy hogyan is mükődik az emberi hangszál hangképzés közben.
focuskoma | 2009.03.24. 10:49:01Rossz az aki rosszra gondol. XD

Ha kell egy kis energia! INGYEN! :D
Van itt minden, LMD hullámok, Blacklight Folyamat, Joe-cella (amiről már volt külön post is), Thestatica gép, Hendershot Generátor, Plazma áramfejlesztés... okosodjatok! ;)poymen | 2009.03.17. 11:10:15Egy nagyon kedves szobrász barátom - K-Szvet Tamás - lebegő szobrokkal foglalkozik. ez persze igen egyszerű fizikai jelenség, meg nem is konkrétan erről van szó, de azért érdemes megnézni!
enjoy!
http://www.youtube.com/watch?v=jusLULgDJc8
(van több is...)

Gen
hömpörgő | 2009.03.13. 20:56:26húhhuhúú toplistán feljöttem első helyre .)

Utoljára úgy másfél éve büntettünk velük, most megint előkerültek az Öt utcaiak!
spidy | 2009.03.05. 21:35:53xd :) jo ja nekik he :):)

The Church of Google, avagy a modern urbánus istenségek új generációjának egyik tagja. :D
PHS | 2009.02.18. 20:15:267.) ...nem képes rosszat cselekedni. A Google céges elveinek részét képezi az is, hogy gonoszság nélkül is képesek profitot termelni
Hehe ezen jót röhögtem :) Még mindig van aki bedől a ne légy gonosz dumának? Nem sokat olvassák a szolgáltatásaik felhasználási feltételeit :)










Photoshop! :)