
Kamaz két keréken! :D
(frissítés: szemfüles izések jelentették, hogy ez egy ZIL. Akinek nem mindegy ;) - bungle).dega44 | 2008.07.23. 00:39:03130-as az a 131-es... A 131-esnek hátul 2 tengelye van és az első kerekeket is hajtja.. Ez sima rövidplatós 130-as, 6000 ccm-el
A világ legjobb és egyben legdrágább bicskái - 3000 euró körül van az ára...
bandee1219 | 2007.10.25. 11:59:22Lehet látnál különbséget, de ezek csak bicskák, ér valakinek itt 3000€-t?

Variációk egy témára
SexyBaby18 | 2007.10.26. 20:29:23fújjj.... hát ma se eszek már! ez undi:S
A totális elmebaj remek példája... Emberünk a világ leggyorsabb gyári utcai motorjába még beletett egy turbot egy 1Bar-os feltöltővel... Suzuki Hayabusa Turbo.P071 | 2007.10.20. 10:55:09Kicsit mintha el kanyarodtatok volna a post-tól?Nem gondoljátok?A vid pöpec, énis motoros vagyok de semmi pénzért nem ülnék fel rá a magam 1 éves tapasztalatával... :)
Google gyűrű kockáknak! :)
Jár hozzá egy szoftver, melynek segítségével hozzárendelhető a tulajdonos neve. A szoftver rákeres a Google-ben a gyűrűben tárolt névre és frissíti a találatok számát a kijelzőjén.roland66 | 2007.10.17. 20:50:55mé tiszta menő :D
én elfogadnék 1 et! :P
persze ingyen!

Extrém tökök
neophyte | 2007.10.16. 23:21:37amúgy meg a tököm kint van már....:D

Sátorozz egy fán- csupán 50.000 $
(de legalább nem jársz úgy, hogy egy medve bekopogtat és megkérdezi van-e valaki itthon - bungle)
bungle | 2013.09.21. 11:03:13Egy újabb macietető:
www.funpic.hu/hu/kategoriak/egyeb-foto/46097_macieteto?mode=latest&position=11&large=1 :)

Szakíts ha bírsz! >>> Te hogyan koptatsz le?
"Túl jó vagy hozzám!" pl. már bejátszott? ;)Egyik legjobb ;) az oldalon:
Félreküldött SMS
Ő (Mária) Fehérváron tanult fősulin, én Pesten melóztam. Egy péntek délután ment érte az öccse (Pityu) kocsival, és onnan mentek le vidékre. Én (Zsolt) azon a péntek délutánon is szokás szerint melóban voltam. Egyszercsak kapok egy sms-t szerelmemtől:
"Szia Pityu. Akkor találkozzunk háromnegyed négykor a virágosnál. Képzeld szakítani fogok Zsoltival. Mária"AVIREX | 2009.04.15. 12:51:10amúgy a reakció bloggal dobogós helyen van nálam az oldal,akkora sztorik vannak,hogy hihetetlen :D .. nem mindet hiszem,hogy igaz,de jók :vvvvvaaaaa eltünt a smileym :((

Hogy milyen érzés lehet egy ütközés?
Íme a valaha készült egyik legdurvább és legszemléletesebb autós biztonsági kampány...
Csupán néhány szeg és egy kalapács...
bungle | 2008.03.27. 15:59:48mekszamnojz küldte:
Strati - Nem kis turelemmel es tehetseggel rendelkezo muvesz. Erdemes megnezni a mozaik es a rekord galeriakat!
http://www.mosaicart-sast.com/









