
Már 9 millió forint összejött 1 nap alatt az ellenplakátkampányra
A Magyar Kétfarkú Kutya Párt és az Vastagbőr közös akciója egy elég sikeres „startup”-nak tűnik.bungle | 2015.07.07. 11:10:13http://i.imgur.com/PMWfs0F.jpg
Google Project Soli: radar alapú kézmozgás-érzékelés
BeLac | 2015.06.10. 10:29:25Nem semmi! Megint sikerült valami újat alkotni. Mindig elcsodálkozok az emberi leleményességen. :)

Csobb! :)
Mimis | 2015.06.08. 15:48:54Az nem, viszont ha előtte elég vízlágyítót öntenek bele, az csökkenti a víz keménységét... ;)

A fagyi visszanyal ;)
Szancso | 2015.06.15. 22:37:37Az már lábbusz lett volna. ;)

Mit is etetnek meg velünk? Milliárdos technológiák, ételreklámok, és manipuláció ahhoz, hogy végül a természetes, olcsó alapanyagokból drága műételeket csináljanak és etessenek meg velünk, aminek sokszor köze sincs a csomagolásokon olvasható névnek.
Korábbi post a témában: Így csinál belőlünk drogost az élelmiszeripar
„Szupertitkos Alvó Menyét akció” :D Nagy durranás!
Nusihusi | 2015.06.06. 23:47:29Fölment, de lejönni már nem tud:D

Chicagoban odáig fajult a bűnözés, hogy rakétavetővel lövik egymást az emberek ;)
Élien | 2015.06.08. 21:58:25Csak niggerek...

Csak mert rég volt már bünti, nesztek a hétvégére...
PIXA X KIS GRÓFO - BUZ... izé.. BULIBÁRÓbungle | 2015.11.01. 17:53:43Vállalom, idióta vagyok.
http://index.hu/kultur/zene/2015/11/01/miki_357_interju_bulibaro_klip_klipszemle/

„Ha felépül végül a házunk
Bármikor vendégül látunk
Ha este jössz, megvacsorázunk
S nyugodtan elalhatsz nálunk” :)Nusihusi | 2015.06.06. 00:04:17Nagyon jó videó, szívesen laknék itt:)

Bébi kecskék pizsamában
Szancso | 2015.06.05. 17:49:15Nem kéne ezeknek aludni, ha már felvették a pizsamát? :)









