
A TIME magazin egyik olvasója a következő izgalmas kérdést tette fel Dr. Neil DeGrasse Tyson amerikai asztrofizikusnak: Mi a leglenyűgözőbb tény, amit megoszthatsz velünk az univerzummal kapcsolatban? Itt a válasz!
a10625026 | 2012.04.06. 07:13:12Az a baj, hogy van aki komolyan veszi az ilyen filmeket.
„Hello Stuart Little! I wanna play a game.” ;)
brier | 2012.04.05. 11:30:45:::::::::::::::( szegényegér

Óvszer gyártás (angol tudás nem árt, de anélkül is érdekes lehet)
Metaelméleti kisfilmek 2. rész: Tudományos ébredés
A Stratégiakutató Intézet és a BG71 Stúdió egy 26 részes sorozat forgatásába kezdett "Metaelméleti kisfilmek" címmel. A második epizódban Dienes István kutató szólal meg.brier | 2012.04.05. 12:04:48érdekes csak figyelni és érteni kell
Egy székely mondás szerint az asszony nem ember, a sör nem alkohol, a medve pedig nem játék. A férfi még valószínű nem hallotta ezt, ahogy anno Timothy Treadwell sem. ;)FatSnakeFoot | 2014.05.06. 11:30:23Ó de f.sza, 10 percig néztem a semmit. Azt hittem lesz nagy adok-kapok(inkább kapok), aztán meg csak pusziszkodtak, játszottak, majdnem be is akasztotta brumi az öregnek. :)

A 86 éves Johanna Quaas talajgyakorlata

Még az űrsiklóküdetések fénykorában Martin Stubbs, egy vancouveri kábeltévé igazgatója felfedezte, hogy simán be tudja fogni az asztronauták földi központba sugárzott adását. Nosza, fogta magát és felvette mind videóra.
Ebben a vele készített interjúban sok érdekes jelenség felvételét is megosztja - semmiből előtűnő fénygömbök, szemvillanásnyi idő alatt a képen áthúzó fényjelenség, és haladás közben irányt változtató dolgok - amik nem mindegyikére húzható rá az űrszemét, jégkristály vagy másik műhod című hivatalos magyarázat. További videókat a TeCsőn STS-re rákeresve láthattok - kiemelkedik ezek közül is a "Vontatókábel"-incidens.Gywer | 2012.09.21. 17:41:53Jókat röhögni :) De nem tudni hogy mi a lightning :) A plazmát most hagyjuk ...
Benzin krízis Angliában, aminek már sérültje is van. Az egész a tartálykocsi-vezetők sztrájkja miatt robbant ki, ami persze még el sem kezdődött. Magyar cikkkicsicece | 2012.04.01. 23:22:10Annyira nem vészes itt a helyzet, ma is láttam nyitva kutat (ESSO, vagy miaf*szom), ahol még igazi sor se volt, nekem úgy mesélte ismerős, mert tv-t nem nézek itt se (magyar megszokás) pedig álltólag itt tök jó a híradó.

Pedobunny
brier | 2012.03.30. 15:31:06asszem ettől nem csak a gyerek de én is visszafejlődnék

Alicia Silverstone gyerekét valószínű a gólya hozta, nem csoda ha úgy eteti, mint a madarak a fiókáikat ;)
7sleeper | 2012.03.30. 18:31:05:-)
pedig azt hittem a nőket szereti..
vagy lehet, hogy
éppen ezért?
;-DD









