
Víz alá süllyesztett moduláris atomerőmű.

Vajon mennyi áramot termelne? ;)
Zolibaba24 | 2012.02.11. 19:05:03Nálunk a kocsma elé, is rakhatnának egy-két ilyet.... Sok kikötözött eb várja a gazdiját a bejáratnál a hét minden napján. Legalább a kamu sétáltatás elérné a célját. ;)

Mai cukizé: mi cukibb egy lajhármakinál? Kettő!
Szobabicikli | 2012.02.02. 20:02:10NSFW kategória ;D

Mai cukiság: horkoló mogyorós pele
Ha kiváncsi vagy a pelés ismeretterjesztő postra, itt találod.Nusihusi | 2012.01.31. 20:36:42De aranyos tappancsai vannak^^

Mai cukizé: egy aranyos csíkos kiccica :)

Dr. Horváth István a nyolcvanas évek közepén olyan antitestet fedezett fel, ami létfontosságú az anyagcserében: hozzátapadva a "rossz" koleszterinhez a szervezet számára feldolgozhatóvá teszi azt.
Ennek az eredménye lett egy olyan oltóanyag, ami sikeresen szünteti meg az érelmeszesedést, megakadályozva trombózisok (pl. agyi és szívér elzáródás) kialakulását. A szérum 15000 ember életét menthetné meg évente. A találmány 2005-ben aranyérmes lett a genfi világkiállításon.
A kutatás jelenlegi állása: 2011 szeptemberében a rendőrség minden anyagot lefoglalt, jelenleg ismeretlen tettes ellen folyik eljárás - kuruzslás vádjával.bungle | 2016.02.08. 19:23:35De hova tűnt Tooni? :)

Anyapóknak nehéz szülése volt... ;)
robi0000016 | 2012.01.19. 19:32:45Csak nehogy meglássák a kínaiak mert megtalálják a módját hogy ők is így osztódjanak.

PowerTrekk - hordozható töltő, ami vízből csinál áramot
bungle | 2012.01.19. 20:57:06Nem mellesleg ez a cikk címe és tényleg nem állít valótlant, persze kötözködni egyeseknek mindig muszáj... ;)

Szörnyen drága lesz szerdától a tankolás - a Mol eheti emelésével a benzin átlagára 422-424 forintra, a gázolajé pedig 443 forintra nő.
Emlékeztek még (aki élt már akkor), hogy 1990-ben, a nevezetes taxisblokád előtt mennyibe került a benzin?
Segítek: 36 Ft volt egy liter. :)
Mikrofonpróba 1, 2... 8 :D
jethro | 2012.01.10. 09:48:24gyerek meg ugy nez mint Raj Koothrapali :D










már tök mindegy hogy hol vannak