
Ti tudtátok, hogy manapság már felüről is lehet előzni? ;)

A Mythbusters mai epizódjában: zuhanó gépen nincsenek ateisták.
Ti hallottátok őt imádkozni? ;)mephistto | 2010.09.17. 01:52:42sztm fake, hogy az isten vérveres fba nem ejti le a kamerát végig kamerázza a pánikrohamát minimális remegéssel ami azért van mert rázza a másikat közben tartja, én rengeteget kamerázok naponta, és tudom, hogy ha célon akarod tartani akkor odafigyelés szükséges nameg nyugalom, ez meg pánik közbe sézpen vette fszául, magyarul végig nézte, de azért érdemes lenne megjátszani komolyba

Újabb nyereményjátékunkban ismét egy elég nagy címet sikerült összeszednünk, ezúttal ugyanis a Tom Clancy's HAWX 2 egy X360-as és egy PS3-as példányát sorsoljuk ki olvasóink között, két X360-as DLC társaságában.
2010. augusztus 31. és szeptember 6. között az X360-as verzióért szállhattok versenybe, míg szeptember 7. és szeptember 13. között a PS3-as verziót ajánljuk fel a helyes válaszokért cserébe. Mindezek mellett Facebook rajongói oldalunkon két X360-as DLC-t is kisorsolunk, egy Camouflage és egy Tiger névre hallgató csomagot, melynek részleteit a hírfolyamunkban találjátok meg.destiny13 | 2010.09.01. 23:17:33Szerintem meg ne sorsoljunk, adjátok nekem valamelyiket egy hozzáillő konzollal, ami nem az X360, hanem a PS3.

Dolgok, amiket talán nem tudtál a szcientológiáról.
Xenu, a galaktika urának története fontos szerepet játszik az egyház mitológiájában, csak a szcientológia magasabb szintjét elérő, ún. OT III-as egyháztagok hallhatják. A mitológia szerint a gonosz Xenu 75 millió évvel ezelőtt az egész Galaxisból sok milliárd űrlényt fogdosott össze, lefagyasztotta őket, és leginkább a mai DC-3-as típusú repülőgépekre hasonlító űrhajókkal a Földre hozta őket, s itt egy vulkánba dobta a lefagyasztott lényeket, a vulkánt pedig felrobbantotta egy hidrogénbombával. Az űrlények kiszabaduló lelkeit egy speciálisan e célra épített „lélekszívóval” fogta fel, majd a fogoly lelkeket „agymosásnak” vetette alá, s így engedte szabadon őket. Az űrlények lelkei, a „thetánok”, később az evolúció során az emberi lényekben találtak otthonra, és ezek a thetánok okozzák az emberek érzelmi problémáit. De szcientológiai kezeléssel, „auditálással”, ezektől a thetánoktól meg tudunk szabadulni.
Kiszivárogtak Xenu titkai
Úr az Űrből és Tisztelt Szcientológia Egyház! (Tóta W. Árpád írásai)bungle | 2016.07.25. 12:20:28http://ripost.hu/cikk-belsarral-ontottek-le-budapesten-a-szcientologusok-amerikai-nagyfonoket/
Párnacsata tört ki egy német stewardess és francia turisták közt 12 ezer méter magasan, a Lufthansa 867-es járatán. A "konfliktus" akkor kezdődött, amikor kiderült, hogy nem jut mindenkinek párna. Tettetett dühében az egyik francia férfi visszadobta a légikísérőnek azzal, hogy ha partnerének nem jut, akkor vigye a fenébe, neki sem kell, erre a többiek is visszadobták, így kezdődött az egész ramazuri.bungle | 2010.08.17. 09:35:45:DDD

Dave Stephens és házilag barkácsolt első világháborús Fokker Eindecker replikája, amit egy fűnyirómotorral működtet.
Voronyezs | 2010.07.30. 23:17:27Pontosan. A mennyiség lenyomta a minőséget. Mp44,Ta-153,U-XXI. osztály,Go-225,éjjellátó, rakétatechnológia,stb...azért kívülállóként megnéztem volna h mekkora verseny folyt amcsi és szovjet részről h a rakétatudósokért :D

Ha nem látom, nem hiszem el, hogy milyen zenére dobja el a gépét a kapitány.
lokko | 2010.07.25. 22:25:23azt hittem nincs szánalmasabb mint mikor a posztoló magyarázkodik ... de van, ha saját cikkét posztolja, és amiatt magyarázkodik

Ejtőernyős csacsi "repkedett" a strandolók fölött - szemtanúk beszámolója szerint a szerencsétlen állat nem tűrte jól a megpróbáltatást és folyamatosan ordított.
Nas | 2010.07.22. 21:43:13Nézd, egy hullócsillag... :)
(Amúgy sajnálom azt a kutyát is, de azért azt ne keverjük már a szándékos állatkínzáshoz...a kutatók igyekeztek minden körülményt biztosítani neki, hiszen az ő érdekük is az volt, hogy minél tovább megfigyelhessék az életjelenségeit...sajnos, ez nem sikerült nekik.)

Aaron Fotheringhamnak nincs szüksége szárnyakra a repüléshez.
Laretta | 2012.01.11. 14:58:18Nem semmi! :D

Repülj keresztül egy fraktálon! Elég látványos animáció.
Bubba | 2010.07.05. 09:27:55Ez nem egy Borg kocka? :-) Kicsit megzuhatn, igaz, de az!










David Hasselhoff örökbecsű művészete ide kívánkozik. :D