Elkezdődött a Quarry luxushotel építése Sanghajban, egy korábban kőfejtőként szolgáló gödörben. A 600 millió jüan (21 milliárd forintnyi) befektetéssel legkésőbb 2015 elejére elkészülő épületet a dubaji Burdzs al-Arab hétcsillagos szállodával híressé vált brit WS Atkins cég tervezte az InterContinental Hotelcsoport felkérésére.
Tarnabod egy hevesi falu, a lakosok 90%-a cigány, többségük segélyen él. 2-3 hete elsötétült a település, mert lopják az áramot - az alpolgármesterrel az élen, aki ezt még csak nem is szégyelli. De persze az adófizetők segítségét várják, miközben tavaly is több tízmilliós extra támogatást kaptak. Kabaré, ami ebben az országban folyik...bungle | 2013.03.10. 22:43:11http://hvg.hu/gazdasag/20130308_Aramlopas_Csak_egy_piritos_mukodott_rola_
Gumiarábikum
TeeJay | 2013.02.19. 03:19:56NSFW
http://www.bestgore.com/road-accidents/most-brutal-saudi-drifting-accident-yet-new-video/
lehet hogy sok a pénzük és azt hiszik mindent megvehetnek megcsinálhatnak
aztán jön a koppanás mikor nem úgy sül el a dolog ahogy kellene...
én a helyükben inkább a biztonsági öv használatát tanítanám nem a kerékcserét...

Saját ürülékükben topognak a luxushajó utasai
Vizelettől átázott szőnyegek, túlcsorduló vécék, zéró klimatizálás, zéró áram, kevés élelmiszer, bennszülötté váló utasok jellemzik a Mexikói-öbölben hánykolódó luxushajót. A Carnival Triumph egy motortűz után vált mozgásképtelenné, azóta váltak embertelenné az állapotok a fedélzeten.
Reméljük egymást azért nem kell megenniük... ;)bungle | 2013.02.15. 14:17:21http://index.hu/belfold/2013/02/15/megmenekultek_a_vizeletben_uszo_luxushajo_utasai/

Arachnofóbiások ne nézzék! :)
Magyar cikk: Szövetkeznek a pókok egy brazil városbanSzancso | 2013.02.11. 18:08:09Lopj áramot az új kolóniád beindításához!
Ezt írta a horoszpókjuk. ;)

Tolószékes aranyhal ;)
bungle | 2013.02.08. 17:20:55Én is ezen röhögtem (meg ezért választottam ezt a screenshot-ot). :)

Nézd, milyen aranyos cica! :D
Nas | 2013.02.08. 17:50:02Gyanútlan jövevények tévedtek a macskagettó területére.

Paperman - egy aranyos rövidfilm a Disney-től
odabaxok | 2013.03.06. 20:47:55és a folytatás :D
http://www.collegehumor.com/video/6875542/paperman-threesome

Még a rendőrök sem számítottak rá, mi bújik elő az ausztrál kisvárost elöntő habból!
Nusihusi | 2013.01.30. 00:19:461 újabb habparti, csak itt az autókat is bevonták:)
Öt és fél kilós aranyrögöt talált szerdán Ausztráliában egy amatőr aranyvadász kézi fémdetektor segítségével. Értéke nagyjából 315 ezer dollár (69 millió forint).7sleeper | 2013.01.19. 21:27:41:-)
ugyanakkor:
In Australia almost everyone is a descendant of CO(h/e/)Ns.
úgyhogy chaláhdbaan mahjrghad :-D









