Előadás a rendőrautó hátsó ülésén. Olyan szépen énekelte, hogy „Oh mama mia, mama mia, mama mia let me go”, igazán elengedhették volna. ;)rubigo | 2012.04.02. 19:47:23http://www.youtube.com/watch?v=QOKKWtJoDHg
Még az űrsiklóküdetések fénykorában Martin Stubbs, egy vancouveri kábeltévé igazgatója felfedezte, hogy simán be tudja fogni az asztronauták földi központba sugárzott adását. Nosza, fogta magát és felvette mind videóra.
Ebben a vele készített interjúban sok érdekes jelenség felvételét is megosztja - semmiből előtűnő fénygömbök, szemvillanásnyi idő alatt a képen áthúzó fényjelenség, és haladás közben irányt változtató dolgok - amik nem mindegyikére húzható rá az űrszemét, jégkristály vagy másik műhod című hivatalos magyarázat. További videókat a TeCsőn STS-re rákeresve láthattok - kiemelkedik ezek közül is a "Vontatókábel"-incidens.Gywer | 2012.09.21. 17:41:53Jókat röhögni :) De nem tudni hogy mi a lightning :) A plazmát most hagyjuk ...
Benzin krízis Angliában, aminek már sérültje is van. Az egész a tartálykocsi-vezetők sztrájkja miatt robbant ki, ami persze még el sem kezdődött. Magyar cikkkicsicece | 2012.04.01. 23:22:10Annyira nem vészes itt a helyzet, ma is láttam nyitva kutat (ESSO, vagy miaf*szom), ahol még igazi sor se volt, nekem úgy mesélte ismerős, mert tv-t nem nézek itt se (magyar megszokás) pedig álltólag itt tök jó a híradó.

Alicia Silverstone gyerekét valószínű a gólya hozta, nem csoda ha úgy eteti, mint a madarak a fiókáikat ;)
7sleeper | 2012.03.30. 18:31:05:-)
pedig azt hittem a nőket szereti..
vagy lehet, hogy
éppen ezért?
;-DD

Kizárták a transznemű indulót a kanadai szépségversenyről (magyar cikk)
DemJan | 2012.03.29. 22:59:22Az ilyen embernek pedig a fejével van a baj, nem a testével. Ez abból is látszik, hogy nőnek hiszi magát (ti. lélekben vagy mi a szösz), pedig ennyi erővel istennek is képzelhetné magát. Az meg mennyivel jobb, nem?
A nap Izés tanácsa: ha részegen megdobnak egy döglött galambbal, ne egyél belőle, mert elítélnek. Inkább várt volna, míg egy sült galamb repül a szájába. ;)7sleeper | 2012.03.27. 11:48:28beszélhet neki az ember bármennyit
fingja se lesz arról mit mondtál neki
egyik lyukán be, másikon ki
A világ első „igazi” gyémánt gyűrűje - teljes egészében gyémántból. A 70 millió dolláros gyűrűt 1 évig tartott elkészíteni. Ha esetleg nem jó a hölgy ujjára, olcsóbb lefaragni az ujjából. ;)7sleeper | 2012.03.26. 19:54:41kizárt ;-)
A szőrme-farmról megmentett róka, Vixey a képen éppen egy ágyban van az ellenséggel. Ám nem mindig ilyen virgonc. Van mikor kicsit csehül van szegény.
Pihennél? Utazz el!
Minden héten 4 fantasztikus ajánlat!
Na, milyen színű bugyi volt a csajon? ;D
brier | 2012.03.21. 09:46:45boaaaaaaaa
XD









