
Megnézed ezt a videót, és azonnal csatlakozni akarsz majd az új-zélandi rendőrséghez

Notórikus telefonsimogatóknak kötelező
Klemens Schillinger találmánya is csak azért születethetett meg, mert egy elég abszurd jövőbe érkeztünk meg.
El tudjátok képzelni azt a szuperhőst, akinek ez lenne a járműve?
vadonka | 2017.11.24. 10:38:52Ha jól látom van benne egy motor ami hajtjatná az egészet. De nem, ez a motor arra van, hogy segít üzemeltetni egy óriás egérfogót amit 10 méterenként fel kell húzni plusz 2 emberes és így halad előre a jármű. Logikus :D
Gyönyörű videót készítettek a Hang Sơn Đoòng-ról
A világ legnagyobb barlangjáról.VanZant | 2017.11.18. 10:04:43http://www.kepfeltoltes.eu/view.php?filename=649N_vtelen_1.jpg
Ennyit jelenít meg, sajnos privát ablakban is. W10-et használok, opera böngésző, a legfrissebb flash player. Már nem szeretem a tűzrókát, sokáig azt használtam.

Lehet csövesnek néznek, ha azt mondod, hogy egy hídon laksz, de ez iszonyat menő

Erről a csávóról én egy csomó ideig azt hittem, hogy Marslakó a neve
A lényeg viszont az, hogy ő volt az Elviszlek magammal műsor legújabb interjúalanya.szemantikus | 2017.11.13. 10:41:50Igazából egy kisebb poénnak szántam a muppet shows hasonlatot, mert hirtelen mindenki hőbörgött egy nagyot, olyan érzésem volt, mikor régen a valóságshowkhoz mindenki hozzá tudott szólni, de közben meg senki sem nézte. Biztos mindenkinek van ilyen ismerőse:) Az, hogy én meg szeretem őket, ebben a formában sem helytálló. Többnyire nem együttes alapján szoktam szelektálni, hanem zeneszámok alapján. Kérdésedre válaszolva, általában a hangszerelésük és a szövegük tetszik, már amelyik tetszik. A 'feneked a gyengém' például nem, de az újak közül az 'otthon' igen. Sokszor amúgy azt veszem észre, hogy ha valami mainstream, azt egyből utálni kell, vagy legalább is szégyellni, hogy tetszik. Amúgy "peace", remélem választ adtam pár kérdésre :)

Így készülnek azok a látványos kosárra dobós trükkfelvételek

Fábián anita egy érdekes ötlettel állt elő
(Érdekes, azaz a nőt nem ártana ha megvizsgálná valaki.)Dmckayals | 2017.11.08. 08:13:27Sajnálom, mikor valaki az egyenjogúságot összekeveri a fordított elnyomással. Szerintem egy férfinak ugynaúgy joga van a hormonok miatt "rosszul" viselkednie, mint egy nőnek.

Az ausztráloknak már van egy olyan oldaluk, ahol azt lehet jelenteni, ha visszaélnek egy róluk készült képpel

Azt képzeld el, hogy ez mit csinál a forgalomban!









