
Mostantól bárki másolhat elektromos autót
Elon Musk, a Tesla autócég tulajdonosa gyomrost vitt be a benzingőzös monopóliumnak.Tooni | 2014.06.25. 10:01:16És megtalálták?
Mennyi morcos fiatalember, pedig olyan „vicces” átverés...
Tomi Demo | 2014.05.23. 14:56:17Először is, ha az én autómból szívnák a létyót, hirtelen nem biztos, hogy a célszerszámot kezdeném el vizsgálni. hogy:
"áh, ez tuti átverés, mert hát ez egy tankolócső... Hahaha! "
Másodszor, kissé szánalmas a póló lekapása, miután semmiféle ütközet nem történt, csak néhány lökdösés, aztán egy eléggé nevetségesen kivitelezett karcsavarás.
Nekem legalábbis hasonló helyzetben biztos nem a lökdösés jutna eszembe, hanem hogy beverjem a fejét. Liberális, antierőszakosmittudomén milyen olvasó kedvéért írom, hogy természetesen ez csak az én primitív lelkivilágomat tükrözi.
Egyébként, ha ez igazi "átverés", akkor meg rohadt nagy mákja van, hogy le nem lőtték...

Környezetbarát kamion
Botos Vendel | 2014.03.20. 22:38:44ez hunyadi!!!!4444

Sufnituning pénztárbiztonsági benyúlásgátló!
AVIREX | 2014.03.11. 10:48:27Pénz helyett petárdát :D

Ha a benzinkút nem megy az autóhoz, akkor az autó megy a benzinkúthoz... ;)
cila | 2014.01.28. 14:36:07Nincs új a nap alatt. Ha rövid a kardod, toldd meg egy lépéssel. idézetek bezárva

Tütűűűűűűt
hawkeye | 2014.01.13. 10:16:35Csoda, hogy 1 is életben maradt a kútoszlopnál állók közül....

Fizetés nélkül tankolni? Így csinálják a profik
Tankolj száz litert, de ne fizess. Nem jár érte börtön, csak pénzbírság, ha elkapnak. De nem kapnak el. Magyarországon vagyunk.Maccoyi | 2013.12.12. 20:12:44Szerintem csak simán "kiment a fejükből", hogy fizetni is kellene. Mással is megesik az ilyen :D
http://www.origo.hu/sport/magyarfoci/20130708-kiment-a-fejembol-hogy-fizetni-kellene.html

Tüzes menyecske ;)

Eközben Oroszországban... Géppuskalábú Szergej meg a Lada.
focuskoma | 2013.10.19. 11:33:05:DDD

Orosz benzinkút ;)
lesszi | 2013.07.29. 17:59:16akciós a benzin. leverte a benzin árát :)









