
A randira egy picit meghíztak... ;)
bungle | 2014.09.26. 11:08:00http://magyarfiukatinderen.tumblr.com/
Ha sokat rázod, hamar elsül! ;)
Egyébként ebben a posztban lévő rendőr is ilyennel hadonászott...Travis Kestrel | 2014.09.25. 11:27:29A hibás fegyverek szolgálatba állításánál nem volt semmi korrupció, ugyanis a Taurus majd' 100.000 fegyvert hív vissza ez miatt. Ami pedig necces hogy a Taurus már így is a csőd szélén áll.

Pórázon tartja a kis házikedvencét egy japán férfi... Hát nem aranyos? ;)
bungle | 2014.09.25. 09:21:43A videón egyáltalán nem döglöttnek néz ki. :)
Egy utcai árus megpróbálta kivenni az intézkedő rendőr kezéből a paprika spray-t. Brazíliában az ilyen mutatványokat golyóval jutalmazzák. A „bátor” férfi később belehalt sérülésébe.vadonka | 2014.09.26. 13:36:49Ez pont olyan mint az, hogy nem minden cigány bűnöző de egy rétege az és emiatt a magyarok döntő többségében az az előítélet van, hogy mindegyik az. A rendőrökről is kb. ugyanígy gondolja egy jókora réteg, hogy egy (valahol) szükséges de rossz. Sajnos ez az ország pont nem az ahol a rendfenntartó erőre büszkék lehetnénk. Én meg ugye itt élek szóval nincs viszonyítási alapom más országok rendőreihez képest a miénk jó vagy rossz. Viszont abban igazad van, hogy az előítélet az rossz dolog.

Milyen lehet egy ebéd? Gondolom már reggel elkezdik. :)
lilaflexninja | 2014.09.24. 06:51:10Bírom a kutyákban, legalábbis néha ezt a sunyiságot. Én nem nézek oda, nem én voltam, nem is nézek oda, aztán majd kiesik a szeme, úgy forog oldalra, meg fordítja a fejét ideoda. De én nem nézek oda.

Megdöntötték a teleportálás rekordját
Huszonöt kilométeres távolságra sikerült teleportálni egy foton állapotát. A két részecske összefonódása ekkora távolságban sem szakadt meg, ami jó hír a kvantumkommunikációnak.lilaflexninja | 2014.09.25. 12:08:26Én meg pont ma akartam beküldeni posztnak.
Amúgy nálam a "hazug" újságok mellett mindig van egy hihetetlen is, csak hogy meglegyen az egyensúly. Mondjuk a hihetetlent tovább is tart kiolvasni, mert kellenek közben szünetek, amikor az ember megnyugszik, meg azt a wc-n olvasom, valahogy ott jobban van kedvem hozzá.

Bár már tegnap beírtam ide, legyen belőle napi izés téma: valahol ironikusnak tartom, hogy a kis ferdeszeműek által éhbérért összerakott iPhone-okért egy földrésszel arrébb szemeteszsákokban várakozó, szintén kis ferdeszemű fizetett sorbanállók ácsorognak napokig.
Kivéve Londonban, az ötödik legnagyobb magyar városban, ahol „nagyot kaszált a magyar fiú az új iPhone-on”. (De legalább nem mosogatással...)bungle | 2015.10.02. 10:50:24The Uber-ization of everything: these guys make $1000 a week standing in line
www.youtube.com/watch?v=BtCA3BnYO7U

Nekiütközött egy rendőrautó a fánkboltnak
A helyszín New Jersey volt, az áldozat pedig egy Dunkin' Donuts, illetve azok rekeszizma, akik szeretik a rendőrvicceket és az iróniát. :)Tóth József | 2014.09.23. 10:54:33Éhesek voltak... na oszt? :)

Jasmine Tridevil, a hárommellű nő
Nem, ez nem photoshop (mint pl. ez), a csaj plasztikáztatott magának egy harmadik mellet!
Nyolc az egy ellen: így gyilkolnak a csimpánzok
Azt eddig is tudtuk, hogy nem csak az ember öli meg saját fajtársát. Egy új kutatás viszont bebizonyította, hogy a csimpánzok életének természetes része a halálos erőszak. A tudósok szerint ezzel a háborúk evolúciós eredete is érthetőbb lett.Rockstopper | 2014.09.22. 20:56:24Meteorologus, és közgazdász után itt az újabb szakma ami szeretnék lenni: primatológus. Egy kemény nap után után kérdezné a kollegám: mi történt ma? Erre én: Semmi, egész nap ültem a dzsungelben, ezek a kurva majmok megint nem akartak balhézni....
426 évnyi megfigyelés? Ki fizeti ezeket?









