
Repülő disznósz*r! Drón kapta lencsevégre, hogyan porlasztják a Smithfield sertéstelepek a levegőbe az állati ürüléket
Tóth József | 2015.01.17. 08:55:54Vagy arra gondolsz, aki a videót készítette? Persze ebből a videóból semmi nem derül ki. Én láttam már sertéstelepet közelről. Az épületek elhelyezkedése stimmel, de hiányolok egy-két dolgot, aminek még lennie kéne. A trágya szine egyáltalán nem stimm, amit Én láttam, az sárgásbarna, nem ilyen mint a vörösiszap. És még a csőrendszert sem látom, amin kiszállítják a tárolóból az anyagot.
Igazán kiugorhatott volna a személyzet, hogy hagyják kicsit egyedül repülni a Vezért... ;)
bungle | 2015.01.07. 22:14:07www.funpic.hu/hu/kategoriak/hiressegek/53032_kep?mode=latest&position=0&large=1
:DDD

Superman a raktárban ;)
BeLac | 2014.12.21. 10:22:13Ez lett az év videója :D
http://www.tf1.fr/en-direct-avec-arthur/sondage/

A harci tuk-tuk után itt a repülő tuk-tuk :)
Ismerős az a szituáció, amikor valaki a reptéren elégedetlenkedik és hőzöng az ellenőrzések miatt? Az Amerikai Közlekedésbiztonsági Hivatal miattuk elindított egy fotósorozatot, hogy megértsék az emberek, mire is jók ezek az ellenőrzések.PabY | 2014.11.28. 12:24:20hát az ágyúcső az műérték én azt azért megengedtem volna hogy valami mással hazaszállítassa mert gondolom valami gyűjteménybe vette, de a rakéta vető az azért durva mibe rakta bele azt? :D

Nem indul a szekér, be kellene tolni! ;)
balogh predator | 2014.11.27. 16:17:22Csak 69, mert az egyik kamerázik.

Így nézne ki, ha a repülők firkálnának :)
Csemegekaraj | 2014.11.23. 08:43:28Chemtrail.

Láttatok már tankot repülni? ;)
gyocska | 2014.11.12. 08:50:55Akkor ez most nem tankoló repülő, hanem repülő tankoló? (plusz filózó dinoszaurusz)

Mi történik a közeljövőben, ha valaki szívrohamot kap az utcán? Repülő elsősegély akcióban. :)
vadonka | 2014.11.10. 20:30:46Vagy még inkább körberepkedik a drónok és ők állapítják meg, hogy jól bebaszott aztán elrepülnek meztelen nőket kukkolni :D

Két év múlva itt a szlovák repülő autó
hawkeye | 2014.11.08. 17:51:04
Malicsku vrabec-lietadlo.... :)









