
Borz bébik.
Ha felnőnek, majd ők is erre a klasszikusra nyomják... :D
A japcsi cukiság, a kreativitás és egy házicica hármas kombójának szülötte: Cicafarsang Jelmezbemutató. :D
+ bónusz videó: cica harc a szörnyű kétujjas rémmel! :DMr.T. | 2009.04.05. 19:21:02Köszönöm hogy javítottad a címet :) illetve azt is hogy Sissinek említetted az első kommentet, mert én nem tudtam volna szépet írni most azt tuti. :)

Ha nincs közelben az asszony, vagy ha még nem láttad ezt.
És még egy pár őrült/vicces/béna/gáz nyakkendő.Laci | 2009.04.05. 20:16:54Nem érdekel. Nem hordok "kultúrmadzagot".
De azért kösz, lehet ugyanis, hogy egyszer el jön hozzánk a walesi herceg és muszáj lesz hordani.

Nyisd ki szemed nyisd ki szád, adok neked cukorkát! :)
Tóth József | 2009.04.06. 09:21:00Nagyonhulyevagy. :) És elmult neki? :D

Cicasimogató. ;)
pankix | 2009.04.06. 20:21:37A simizni akkor is gáz.. szerintem látens :S

A Bit of Fry and Laurie
Egy magyar feliratos részlet: Blooper.Ilsa | 2009.04.06. 10:17:17Én is a Comedyn láttam, eleinte csak nézem, hogy tényleg a Dr.House, aki vigyorog meg hülyén forgatja a szemeit? De látom hogy igen, nagyon tetszett, és lehet pont azért mert teljesen eltérő karaktert formál meg a Dr. House-ba. Nagyon jó és a Fekete Vipera is:D

Tippeljetek minek örül annyira ez a kislány! :)
bigyminyő | 2009.04.04. 14:21:54Nagyon praktikus megoldás!Nem kell órák hosszat a tűzhely mellett álldogálni a háziasszonyoknak,Semmi előkészület,nincs asztal terítés,tök mindegy,hogy áll a villa,kanál mert nincs is.....:)

Úgy látom más országokban is vannak kátyú problémák. :D
(A kép innen...)KarlHammer | 2009.04.18. 15:26:28Ez nem holmi kátyú....KRÁTER:D:D

Tankolás közben gyújtott rá egy férfi Amerikában (hol máshol).
Cikk a Hír Izén.DasherLac | 2009.04.04. 10:39:48Áhá, nem is gyújtott rá! Az utas csak viccből gyujtott meg egy gyufát.
"That's when his passanger- as a joke- lits a match!"
Hát mit mondjak? Legalább nem dohányzott...

Tubusos bacon.
(Amennyire szarul néz ki, olyannyira jó szinte minden ételhez. ;))Apokalipsz István | 2009.04.03. 21:19:50Úgy kell ez az amiknak, mint a juharszirup vagy a mogyoróvaj : ettől lesznek fittek és túlsúlytól mentesek :)
Bár aki extrém körülmények közé készül annak talán hasznos lehet.










www.dailymail.co.uk/news/article-1358819/Baby-badgers-rescued-floods-weighing-4-spoons-sugar-each.html