
Bár nem vagyok nagy Lamborghini rajongó, de ezt a közelgő karácsonyra elfogadnám, mint ajándék! :)

Titkos kopogást érzékelő ajtónyitó.
Kampec | 2009.11.05. 17:20:15a kopogás már elavult és primitív :D
egy szem scannert kérnék a jézuskától :D
csak ránéznék az ajtóra és kinyílik :D

Miközben dobod.. mosolyogj... Most repül a kismadá... ááááááááá!
rubigo | 2009.11.06. 22:47:26diótörő mutatvány nem mondom...

Kopasz maci.
Mec | 2009.11.08. 00:10:14manbearpig :)

Vajon megbüntetné a rendőr, amiért nincs bekötve, vagy mivel kétkerekű jármű, ezért arra nem kötelező? ;)
pumukli | 2009.11.05. 21:01:31Bukósisak!!! :)

Azoknak, akik vezetés közben is Izélnének... ;)
Érdemes az alsó képeket végignézni. :Dk1 | 2010.01.20. 13:16:49lol

Jézus Krisztus manapság quaddal jár... ;)
AVIREX | 2009.11.04. 23:44:44hopsz,az "amit" kimaradt a 2. mondatból.. -értsd jól Dajana [[:

Elkészült a világ legnagyobb óceánjárója, az Oasis of the Seas.
6360 utast és 2160 főnyi személyzetet képes utaztatni. A hajót 900 millió euróért (csaknem 247 és félmilliárd forint) építették, 360 méter hosszú, 16 szintes utastere van, és 21 medencéje.eddiedry01 | 2009.11.03. 14:58:21És ezt is így tették vízre:) http://ize.hu/comments.php?post_id=13473 :))))

Szerintetek miért tartóztatták le ezt a bájos hölgyet?
Katt előtt tipp!bond | 2009.11.04. 09:38:07Mindent elhisztek, amit a szent tv mond - és ha nem csinált semmit? Mondjuk csak felmutatta a középső ujját, és a köcsög teherautósofőr így baszott ki vele (nem mintha egy ilyen poént kinéznék belőle). Vagy valamit félreértettek? Ti már fejbelőnétek, meg sütögetnétek. Gratulálok - egy hülye video miatt

Kukucs!
David Cerny Brownnosers (Barnaorrúak) című alkotása Prágában látható. Két előre hajoló figurát ábrázol, hátsó felükbe benézve pedig két videót láthat a közönség.Zolibaba24 | 2009.11.04. 23:18:54Ilyen nálunk is van, az urológián! :)










http://www.peeron.com/inv/sets/8844-1 (ez volt az első Technic-em)
http://www.peeron.com/inv/sets/8851-1