
Amikor azt mondjuk "belekerültünk a mókuskerékbe", nem ilyen szép dologra gondolunk. :)
.::JunKieEQ::. | 2011.02.04. 11:42:44Humánusan oldanám meg... :)
"Halálsugarat" épített egy tini - Eric Jacqmain, a fiatal feltaláló egy, a Nap energiáit 5000-szeresére felerősítő szerkezetet épített kertjükben, ami bármit képes szétégetni.
izébigyó | 2011.02.02. 11:06:45Nem lett volna egyszerűbb a http://index.hu/tudomany/2009/02/18/hogyan_epitsunk_csillagot_a_foldon_/ link? ;)

Nekem olyan kéne amitől Bordás Attila szagom lehet. :)
Kuly | 2011.02.01. 14:27:37Én azt hittem 24 szagú lesz tőle, aki magára fújja.

Ez meg mi a f*sz? :D
Mai ismeretterjesztő rovatunkban az Urechis unicinctus-ok, azaz a "kanálférgek", amiket szívesen fogyasztanak nyersen Kínában, Koreában... Nyami! ;)
Másik videó.Nas | 2011.01.30. 22:42:34Jah. Bár néha a magyar neveknél is úgy elmerengek rajta, hogy mi alapján adhatta a leíró épp azt a nevet szerencsétlen fajnak, amit választott. xD (Pl. a terjőke kígyószisz...)

Mandula a macska, aki 7 hónapja egy juharfán él.
A tulajdonos szerint még soha nem hagyta el a fát a cica, de miért is tenné, hiszen "napi kétszer mászik fel a kaja a fára" és amikor éppen nem eszik, akkor kényelmes szalmaágyban pihenheti ki a "napi fáradalmakat". :)
Angol cikk.::JunKieEQ::. | 2011.01.25. 22:40:25Buddy már gyakorol a projectre... : http://www.youtube.com/watch?v=hONUBFKeAbs

Van, amit nem lehet elég korán kezdeni... ;)
Kuly | 2011.01.28. 17:20:50Hát én meg egy csomó ilyent elhalasztottam. Kár hogy nekem eléggé konzervatív anyám és ilyen esetben lecseszte apámat, ha "hülyeségre" akart rászedni! Pedig ebből sokat tanulhat az ember.

A világ legboldogabb cetliosztogatója... Én is kérek abból a cuccból, amit szed. :D
Kuly | 2011.02.07. 02:16:36Tyű az anyját!

Amikor a bátorságot összekeverik a hülyeséggel, na ez az úgynevezett "autószörf".
"Egy cseppet sem veszélytelen" autószörfös jelenet a Hókusz-Fókusz riportjában. :DShifty | 2011.01.23. 18:14:44mi astra kombi hátulján csináltunk régen ilyet, persze az valamivel "biztonságosabb" (lol) volt...de már felnőttünk (na persze) :D

Amikor angyalok hullanak az égből... ;)
mazs1986 | 2011.01.25. 18:25:03Jah, egyes nézetek szerint pedig alaktalanok, és ha (esetlegesen) bekövetkezik az Apokalipszis, majd a bűnös lelkek testébe "költöznek", de inkább démonnak tűnnek majd, mint angyalnak...
Egyébként teljesen profin van megcsinálva az egész reklám. Minden apró részletre figyeltek: gondolok itt a szárnyakra.

Van az a "meló", ami közben nem nagyon lehet fütyülni, de utána... :)
(Biztos sokat nézte a hófehérkét.)Nas | 2011.01.13. 22:11:24És előtte mit énekelt? A bányászindulót?









