
Ha most szombaton Las Vegasban járnál, van egy jó programajánlatom
Ugyanis a világ legnagyobb orgiáját szeretnék megrendezni az Erotic History Museumban
Az X-akták zenéjét eredetileg is tereminen kellett volna játszani :)

Ha enyhén paranoid vagy, erre a cuccra nagy szükséged van
mun | 2018.06.07. 04:24:41Be tudod állítani a gépen, hogy ha egy külső mikrofont csatlakoztatsz, akkor kapcsolja ki az integráltat. Ez igaz a hangszóróra is, de az most nem lényeg. Szóval ez a kütyü kb egyenértékű lehet egy levágott zsinórú jack dugóval :) Annyival jobb, hogy nem lóg ki nagyon a gépből. Az más kérdés, hogy ha valaki betör a gépedbe, akár vissza is kapcsolhat az integrált mikrofonra :D

Íme, egy kacsalábon forgó palota, vagyis erdei faházikó, amire mind vágytunk gyerekkorunkban

Csak akkor nézd meg ezt a 8k-s videót Japánról, ha nem bánod, hogy visszafoghatatlan vágyat érzel majd arra, hogy oda utazz
Icepick | 2018.05.30. 16:43:12Nem rossz, de én inkább ide mennék: https://www.youtube.com/watch?v=1La4QzGeaaQ

Méregdrága luxus hobby lakókocsi
(Ha jönne a zombi-apokalipszis, be is ruháznék egyre. Erunder)
Te éreznéd a 30 ezer forintnyi különbséget a két tészta között?

Az Erő ezzel a könyvtámasszal van

Izmos kocsit csak az vezessen, aki ért is hozzá!

Még mindig nem ért véget a dízelbotrány: most újra az Audi bukott le










Illényi Katica ezt mesterfokon műveli:
https://zene.hu/20141114_illenyi_katica_theremin