
X-Wing
Szancso | 2012.11.26. 17:49:05Zámbó jet.A Krisztián gyerek most tanult meg repülni. ;)
Mivel sok szó esett mostanában az Izén a szociális juttatásokról, tessék egy kis statisztika. A saját kassza menüpont is érdekes lehet...
McRommel | 2012.11.28. 10:17:23Azt a "szociális védelem" kiadást lazán le lehetne redukálni, ha munkára fognánk/kitakarítanánk pár retket.Egyből pluszban lenne a brifkó.

Rögtön itt a világvége és még nem röptettél macskákat „egérrel”?? Itt a soha vissza nem térő alkalom!
Nusihusi | 2012.11.27. 15:54:43Igazi hiánypótló:)

Izé-Bizet „meló”dia :)
vnyoc | 2012.11.26. 21:53:33Ez már nem sok jót jelent egy munkahelyen:)

TASZ-os munka: "Oktató videó gyűlölet-bűncselekmények áldozatainak"
Ezen a héten történt:
TASZ: Sokkoló rendőrtámadás Hatvanban
A rendőrség válasza: Valótlanul híresztelt a TASZbungle | 2013.01.16. 11:21:01A TASZ nem grundháborúzik Tomcattal
http://index.hu/belfold/2013/01/16/a_tasz_nem_grundhaboruzik_tomcattal/

Nyuggerek, le a buszról!
„Van már legalább 10 éve, hogy a hajnalban Hévízre induló buszon a sofőr röhögve mondta az arcomba: te vagy az egyetlen utas, aki teljes árú jeggyel utazik. Tökig tele volt az Ikarus, szinte kizárólag kemény munkában megőszült idős honfitársainkkal. Rákérdeztem, mennyi a bevétel. Pár ezer forint, a többit az állam fizeti - volt a válasz. A buszon ülő 50 nyugdíjas mind ingyen utazott, többségüket látásból ismerte a sofőr. Hetente többször lementek Hévízre áztatni szottyadt testüket, az adófizetők pénzén. Dekurvajó.”AVIREX | 2012.11.27. 09:33:01De de, menjünk bele a fogyasztásba: Elveid szerint ha a nyugger nem megy, a busz otthon marad, tehát konzekvencia --> nincs környezetszennyezés :-) HURRÁ! :D ( valahol ez is 1 szempont :DDD )

No comment :D
termi-nator | 2012.11.25. 18:57:20többször is megnézte ;)

Sloopy, a táncos csivava
Lökdösődés, balhé, előállítás - Novák Előd, a Jobbik alelnöke „Gyermekgyilkosság önvédelemből?” feliratú táblával jelent meg egy rendezvényen, ami nem igazán nyerte el a szervezők tetszését. Rendőrök a helyzet magaslatán. ;)Tooni | 2012.11.28. 22:59:27Asszem lehet ezt folytatni:
A bunkó az egy vastag bot amit ütésre használnak, a marha meg marha.
A marha az egy nagytestű négylábú kérődző háziállat, a barom meg barom.
A barom az egy jószág, a debil meg debil...

Tropical Islands - fehérhomokos strand, kék lagúnák, trópusi esőerdő, karibi hangulat, mindez Berlintől nem messze.
bungle | 2012.11.23. 13:54:24Elvileg már szerepelt 2008-ban, de az a link már úgyse működik: www.ize.hu/comments.php?post_id=6783









