
A Norvég Királyi Őrség lovagjává ütöttek egy skót pingvint.
Nils Olav, a híres királypingvin a norvég király, ötödik Harald engedélyével mostantól nemcsak kabalája, de vezérezredese is testőrségének. Nils Olav 1970-ben lett először a gárda tiszteletbeli tagja, amikor egy fiatal hadnagy Nils Egelien meglátta az állatkertben, megszerette és őrvezetővé nevezte ki. Az a pingvin a nyolcvanas években meghalt, így a norvégok egy fiatal állatot kiáltottak ki az új Nils Olavnak. A pingvin azóta számos kitüntetést kapott és négy szobrot is emeltek a tiszteletére.
Manuel Uribe 2 éve még több mint fél tonna volt. Azóta lefogyott 310 kg-ra, de még így is nagy esemény, ha "kimozdul" otthonából.
Szerelmét, a 38 éves fodrásznőt négy éve ismerte meg, két éve "jár" vele - fekve.
"Szeretkezünk és Isten előtt már házaspár vagyunk".mekszamnojz | 2008.10.27. 13:43:58nekem nem indulnak el a youtubos videók és hang meg pláne nincs hozzá ha mégis valamit megmoccan egy másodperc erejéig :SS másnak is van ilyen gondja?

Tücskök és Hangyák - amin pár napja a magyar sajtó rugózik... Csak pár hír:
"Harcsabajuszú, fülbevalós, lófogú cigány" - obszcén cigányellenes képregénnyel újít a vicclap
Móricka a harmincas évek nyilas hecclapjait idézi
Rasszis ta képregény: kizárták a főszerkesztőt
A MÚOSZ szerint rasszista a Móricka című vicclap
Civilek tiltakoztak a Móricka szerkesztősége előtt
Kimosták a száját a rasszista vicclap főszerkesztőjének (Galériával)
Az Angyalkommandó nem nevet a cigányellenes uszításon
A pár éve elhunyt Richard Pryor szereplése a Sesame Streetben. Szerintetek mennyit szívott a felvétel előtt? ;)
Itt meg érzelmeket mutat be. :DOlyveria | 2008.08.12. 20:57:06*ina :D :D :D

A rablás evolúciója
pupuc | 2008.08.04. 22:23:21ááá ezt én is lefényképeztem a telommal horváto.ban--->PINA XD

Egy 6 éves kis japcsi "bajnok" újabb bizonyítékként szolgál, hogy a wrestling igenis komoly. :)
Savitra | 2008.08.19. 22:17:48Magyarázatnak nem rosszXD De sztem nem... a japánokból kinézem, hogy ők ettől fetrengenek a röhögéstől:)

Digitális sötét középkor vár ránk?
"Egy mai irodai dolgozó három percenként új feladatot végez. Éppen e-mailt ír, SMS-t küld vagy böngészik a világhálón. Mindez azonban eltereli a figyelmét és könnyen megakadályozhatja az összefüggő gondolkodást. [...] Az emberi kapcsolatok már nem elég mélyek és a családokban esténként gyakran már nem köszönnek egymásnak a családtagok, mert annyira elvonja a figyelmüket a televízió vagy a számítógép. Csak a feleségek egyharmada köszönti a férjét Hellóval vagy mondja, hogy Jó, hogy újra látlak. [...] Az Egyesült Államokban minden negyedik személy mondta azt, hogy nincs egyetlen olyan ismerőse sem, akivel megbeszélhetné a gondjait. Az ilyen emberek száma az elmúlt 20 évben a duplájára nőtt. [...] Az állandó elérhetőség oda vezetett, hogy már olyan sok emberrel vagyunk kapcsolatban, hogy szinte lehetetlen akár csak egyetlennel is közülük szorosabb kapcsolatot fenntartanunk."Nektek mi a véleményetek erről, tényleg szétromoblja a szociális kapcsolatokat a modern technológia?Schabee | 2008.08.13. 16:24:28marhaság szerintem
Mit csinálnál egy hajótársaság vezetőjének a helyében, ha bővíteni szeretnéd az egyik tengerjáród férőhelyeinek számát? Rendelsz egy új hajót és vársz 3 évet, amíg megépül? Nem. Félbevágod a 12 szintes monstrumot és a közepére egy új részt építtetsz. :)Schabee | 2008.08.13. 15:32:30ez tök jó

Volt már póker meg hátizsák meg női ruha meg cipő meg bőrtáska meg napszemcsi.
Most a sportruházaton a sor, mégpedig az Everlast cuccain amiket 30 és 70 százalék közötti kedvezménnyel vehettek meg.És csak hogy érezzétek a törődést íme egy rövid lista azokról akik még jönnek: Playboy, Billabong, Players Room, Nike, Hello Kitty, Oakley...papaluige | 2009.07.25. 20:15:01Err! hello kitty-s akció van ha érdekel! :)))

A ma 50 éves NASA közzétette fotógyűjteményét
bungle | 2010.02.12. 22:43:11Tóth József küldte:
URL: http://www.origo.hu/tudomany/vilagur/20100211-orionkod-a-vista-teleszkop-eddigi-legreszletesebb-infravoros-kepe-a-kodosseg.html
Szöveg: Nagyon szép képek az elérhetetlenről...










deVito hol maradt? :D