
Nicolae és Elena Ceauºescu 20 évvel ezelőtti kivégzése.
Mordredd | 2009.12.29. 19:44:15Úgy élt mint egy diktátor és ahhoz méltóan is döglött meg...
"Hmmm...hogy te mennyivel jobb vagy attól a csajtól, aki a múltkor órákig csókolgatott és közben azt mondogatta, hogy változz királyfivá, változz királyfivá..." :)Maccoyi | 2009.12.28. 21:53:19Köszi, de breki nyelvről lefordítva pontosan így helyes. ;)

Győzike és a Fűrész... :D
Davem | 2009.12.31. 10:03:59No Tv!

Vannak, akik még az ünnepek alatt sem pihennek, vagy talán már elég pihentek így is? :D
Nusihusi | 2009.12.28. 12:08:14Jól megcsinálták, télleg pihentek:)

Aki kimaradt a Csillag születikből.
plantek | 2009.12.29. 00:57:30mi mást? *ártatlan, pislogó tekintet*:PPPP

Egy erős kocsi és egy jó gumi csodákra képes. Na mit húz el a Subaru? ;)
SSly | 2010.01.04. 13:21:22mindig is megvoltam, csak ne álltassuk magunkat, kocsi, kocsi, nincs olyan nagy különbség legalábbis ezen a téren

Sokkoló videó! Csak erős idegzetűeknek!
Állatkerti alapszabály: ne etesd az állatokat! Főleg ne a saját karoddal...Maccoyi | 2010.01.17. 14:53:31Azért a krokodilokkal sem árt vigyázni: http://www.snopes.com/photos/gruesome/golferarm.asp ;)

Az ónos eső és a gravitáció közös kis "tréfája"...
Bónusz videó: orosz sofőrök a volánnál. - T.AVIREX | 2009.12.31. 13:56:14yes,vettem bele egy original akkut,az volt a baja.. csak érdekes,mert tényleg nem a kocsiban volt az aksi,hanem kiszedtem belőle.. de még jó,hogy nem 50 km.-re innen rohadtam le vele,mert ott volt előtte leállítva,mielőtt hazaértem..

Úgy tartja a hagyomány, hogy akik megállnak a fagyöngy alatt, csókolják meg egymást a szeretet jeléül... ;D
AVIREX | 2009.12.27. 17:17:16utóbbi.

Chatroulette - a pár napja feltett omegle random chathez hasonló oldal, azzal a plusszal, hogy itt webkamerát is lehet használni.









