Izé
Belépés / Regisztráció
Küldjél izét!
Top izék
Utolsó kommentek
KATEGÓRIÁK
IZÉ
ART
AUTÓ
FILM
GAME
PINK
SPORT
TECH
ZENE
BEST OF IZÉ
NSFW
Állati jók!
6262
Bébz
9608
Cikizzé
4640
Dubya bá
58
Egyéb izék
5939
Épületes izék
1132
Fényképizés
1794
Filmizék
1898
Fotóbótos izék
235
Gémizé
939
Guruló izék
2028
Hiánypótló termékizék
2666
Humorizélünk
2948
Japcsizék
859
Képaláírásos
525
Kis hasznos
1021
Moddingoló
166
Napi izés téma
1784
Tudományos izébizék
1441
Videósdi
9504
Vizuállatságok
1595
Ne maradj le a legjobb izékről, iratkozz fel a heti hírlevélre:
Rodolfo Chikilicuarte - Baila el ChikiChiki
rodolfo
chkichiki
ciki
spanyol
büntetés
bünti
0
+1
-1
megosztás
2008. 02. 20. 15:41 |
Cikizzé
|
eNMi
|
2945
|
15
Facebook
Twitter
E-mail
bandee1219
2008. 02. 21. 17:08 | #15
Tulajdonképpen, bármilyen lehetne sztem, mert spanyol, tehát mindenképp szörnyen hangzana, de ez, ahogy előadja magát... XD
Előzmény:
enti (2)
0
VÁLASZ
rivaul
2008. 02. 20. 23:05 | #14
Minden nap kell valamivel rongálni az embert XD
0
VÁLASZ
neophyte
2008. 02. 20. 23:03 | #13
Jaaaaaajjj,miafassz...?!
0
VÁLASZ
Árnyangyal
2008. 02. 20. 22:11 | #12
!. El Robocop eheheheheh !
0
VÁLASZ
pite
2008. 02. 20. 22:07 | #11
20 éve ez talán menő volt,de most szégyen.Azért köszi,jót röhögtem.
0
VÁLASZ
Skatopia
2008. 02. 20. 21:09 | #10
Szerintem tök jó a gitárja. Kéne nekem is egy.
0
VÁLASZ
patriot
2008. 02. 20. 19:26 | #9
10 másodpercig bírtam nézni. Aztán nyomni kellett egy resetet a gépen, meg az agyamon is XD
0
VÁLASZ
<-{st.one}->
2008. 02. 20. 17:40 | #8
magasságos egek! O_O
0
VÁLASZ
zuza
2008. 02. 20. 17:24 | #7
ez a klipp ugy jó lenne talán , ha ilyen AliG félén mászkálna , én kergetnék a gettóban , aztán táncol . Úgy talán még egy rossz viccnek elmenne xD De iiiigy :S
0
VÁLASZ
Inverse
2008. 02. 20. 16:22 | #6
A robocop az megvan meg valami trágya de hogy a többi mi lehet...
0
VÁLASZ
CRaPtRaSH
2008. 02. 20. 16:14 | #5
azért jó mert borzadály :D
0
VÁLASZ
enti
2008. 02. 20. 16:01 | #4
tán csak nem büntetés ?!
Előzmény:
Lako (3)
0
VÁLASZ
Lako
2008. 02. 20. 15:57 | #3
Ez most mi volt?
0
VÁLASZ
enti
2008. 02. 20. 15:54 | #2
jó?!?!?!?! ez borzadály!!! 8)
Előzmény:
CRaPtRaSH (1)
0
VÁLASZ
CRaPtRaSH
2008. 02. 20. 15:46 | #1
úristen te nagyonráérhetsz ha ilyeneket keresel :DDDD amugy jóóóó ;]
0
VÁLASZ