Izé
Belépés / Regisztráció
Küldjél izét!
Top izék
Utolsó kommentek
KATEGÓRIÁK
IZÉ
ART
AUTÓ
FILM
GAME
PINK
SPORT
TECH
ZENE
BEST OF IZÉ
NSFW
Állati jók!
6264
Bébz
9612
Cikizzé
4642
Dubya bá
58
Egyéb izék
5942
Épületes izék
1132
Fényképizés
1794
Filmizék
1899
Fotóbótos izék
235
Gémizé
939
Guruló izék
2028
Hiánypótló termékizék
2666
Humorizélünk
2949
Japcsizék
859
Képaláírásos
525
Kis hasznos
1023
Moddingoló
166
Napi izés téma
1784
Tudományos izébizék
1441
Videósdi
9504
Vizuállatságok
1597
Ne maradj le a legjobb izékről, iratkozz fel a heti hírlevélre:
Íme az új kukásautó, mely a Várban teljesít majd szolgálatot
0
+1
-1
megosztás
2006. 09. 04. 21:44 |
Guruló izék
|
a pévés
|
3415
|
8
Facebook
Twitter
E-mail
Laci
2008. 05. 22. 01:37 | #8
Ha ez nem "fake" akkor Budapest a legtisztább város a világon. Mifelénk 10 m-ként van egy ilyen kuka.
Batsányi János 1792-ben még Páris-ra, én (mi) 2008-ban viszont "vigyázó szemünket" (s ezentúl is főleg) Budapestre vetem (vetjük).
0
VÁLASZ
Lundgren
2008. 05. 21. 22:26 | #7
Tuti felborul a kocsi ha tele a kuka,egyébként nem a várban hanem az V.kerületben.
0
VÁLASZ
Zzzz...
2006. 12. 30. 20:08 | #6
Aki ennek a vásárlását aláírta az FKF-nél azt hűtlen kezelésért kirúgnám a picsába!!!!!
0
VÁLASZ
majerfeco
2006. 12. 11. 20:08 | #5
legalább a smartot nem kell egyből a kukába dobni. oda mászik az magától is!
0
VÁLASZ
naneee
2006. 12. 01. 17:50 | #4
ilyen nincs, ezt nem hiszem el... tiszta gáz
0
VÁLASZ
urubu
2006. 10. 03. 09:58 | #3
seprüvel
0
VÁLASZ
szellike
2006. 09. 06. 13:01 | #2
Ez csak demo,vagy a värban minden utcaseprö ilyen tuti Pasi?
0
VÁLASZ
kopeda
2006. 09. 05. 15:59 | #1
vazzeh, ha utcaseprő leszek, smarttal járhatok?
0
VÁLASZ
Batsányi János 1792-ben még Páris-ra, én (mi) 2008-ban viszont "vigyázó szemünket" (s ezentúl is főleg) Budapestre vetem (vetjük).