Izé
Belépés / Regisztráció
Küldjél izét!
Top izék
Utolsó kommentek
KATEGÓRIÁK
IZÉ
ART
AUTÓ
FILM
GAME
PINK
SPORT
TECH
ZENE
BEST OF IZÉ
NSFW
Állati jók!
6262
Bébz
9608
Cikizzé
4640
Dubya bá
58
Egyéb izék
5939
Épületes izék
1132
Fényképizés
1794
Filmizék
1898
Fotóbótos izék
235
Gémizé
939
Guruló izék
2028
Hiánypótló termékizék
2666
Humorizélünk
2948
Japcsizék
859
Képaláírásos
525
Kis hasznos
1021
Moddingoló
166
Napi izés téma
1784
Tudományos izébizék
1441
Videósdi
9504
Vizuállatságok
1595
Ne maradj le a legjobb izékről, iratkozz fel a heti hírlevélre:
Ilyen lemezjátszó nekem is kell! :)
0
+1
-1
megosztás
2007. 02. 28. 13:26 |
Videósdi
|
mimis
|
5479
|
12
Facebook
Twitter
E-mail
AVIREX
2009. 05. 23. 15:52 | #12
2008 - VOLT feszt. ( idén nem tudom jönnek-e Mo.-ra )
0
VÁLASZ
AVIREX
2009. 05. 23. 15:50 | #11
tessék:
http://www.youtube.com/watch?v=DxiS0Ba6VSY
0
VÁLASZ
ibra
2007. 03. 02. 18:05 | #10
hát gyerekek,bárhogyis,de az élet szép:)))
0
VÁLASZ
DeeT
2007. 03. 01. 17:17 | #9
nem tudja valaki mi a szám címe a videó alatt?
vagy az ami a videó címe? (trudno_bit_bogom)
amúgy nagyon teccik!!!!
előre is kösz
0
VÁLASZ
Mimis
2007. 02. 28. 21:26 | #8
Ahh, i see.. :) akkor bocsika. :))))
Ez vót' az első postom itten, és lehet, hogy valóban elméreteztem a képet. :D Legközelebb odafigyelek.
Köszike
Előzmény:
bungle (6)
0
VÁLASZ
Baci
2007. 02. 28. 21:19 | #7
oké... sikerült a végét is megnézenm
biztos jó valamiért...
0
VÁLASZ
bungle
2007. 02. 28. 21:18 | #6
Ez az, amit beküldtél, csak a képet módosítottam (ekkora eredetiben, te meg egy bazi nagy képet raktál fel) és kicsit későbbre időzítettem.
Előzmény:
Mimis (5)
0
VÁLASZ
Mimis
2007. 02. 28. 21:07 | #5
Szerintem is jó, csak aztat nemtom, hogy én ugyanezt küldtem be délelőtt, és az nem került fel. :)
0
VÁLASZ
greg
2007. 02. 28. 19:27 | #4
huh, ez elég régi darab, de azért nagyon király!
0
VÁLASZ
wtf
2007. 02. 28. 19:25 | #3
Szerintem utána is. :)
Előzmény:
Baci (2)
0
VÁLASZ
Baci
2007. 02. 28. 18:52 | #2
Ti megtudtátok nézni a végét?
mert az utolsó 40 másodpercig irtózatosan rossz volt.
0
VÁLASZ
Tomiie
2007. 02. 28. 17:22 | #1
Ez király!
0
VÁLASZ