Izé
Belépés / Regisztráció
Küldjél izét!
Top izék
Utolsó kommentek
KATEGÓRIÁK
IZÉ
ART
AUTÓ
FILM
GAME
PINK
SPORT
TECH
ZENE
BEST OF IZÉ
NSFW
Állati jók!
6262
Bébz
9606
Cikizzé
4637
Dubya bá
58
Egyéb izék
5939
Épületes izék
1132
Fényképizés
1794
Filmizék
1897
Fotóbótos izék
235
Gémizé
939
Guruló izék
2027
Hiánypótló termékizék
2665
Humorizélünk
2948
Japcsizék
859
Képaláírásos
525
Kis hasznos
1021
Moddingoló
166
Napi izés téma
1784
Tudományos izébizék
1441
Videósdi
9504
Vizuállatságok
1595
Ne maradj le a legjobb izékről, iratkozz fel a heti hírlevélre:
Instant Karma
instant
karma
lépcső
bohóckodik
idióta
kifiguráz
riport
pofáraesés
0
+1
-1
megosztás
2009. 07. 03. 11:47 |
Cikizzé
|
alphadog
|
6358
|
9
Facebook
Twitter
E-mail
ince
2009. 07. 03. 20:28 | #9
Hehe! Két szekta képviselője "megvív" egymással :))))))))))))
Mondtam öcsi, ne menj jehova!
0
VÁLASZ
Hajni
2009. 07. 03. 14:02 | #8
Sőt olyanok is járnak ide, akik nem elsőznek.
De hogy a videóról is essen szó, hangosan felröhögtem, mikor elkezdett lefele csúszni. "Upsz!" :D
Előzmény:
meszoltan (3)
0
VÁLASZ
rezso
2009. 07. 03. 13:46 | #7
a vajdaságban meg magyarok,vigyázz mert téged is elér a karmád és egyik reggel csak szerbül tudsz majd beszélni
elsőzni nem jó poén 2009-ben
0
VÁLASZ
meszoltan
2009. 07. 03. 12:50 | #6
Ja nem tudtam bocs. Nem veszem el a románok munkáját :D
De jó, hogy itt szerbiában nincsenek románok.
Előzmény:
sien (5)
0
VÁLASZ
sien
2009. 07. 03. 12:31 | #5
én, nekem csak hobbim. :)
elsőzni ősi román szokás.
0
VÁLASZ
1nessa
2009. 07. 03. 12:31 | #4
karma :D
nem tudom ismeritek azt a sorozatot h my name is Earl-t
de nekem az jutott errol eszembe
0
VÁLASZ
meszoltan
2009. 07. 03. 12:21 | #3
Jár ide olyan, akinek nem lételeme a parasztkodás? :)
0
VÁLASZ
Radi
2009. 07. 03. 12:05 | #2
ügyes vagy kisfiam, gratilálok
Előzmény:
meszoltan (1)
0
VÁLASZ
meszoltan
2009. 07. 03. 11:59 | #1
Első wheheheee
0
VÁLASZ
Mondtam öcsi, ne menj jehova!