Izé
Belépés / Regisztráció
Küldjél izét!
Top izék
Utolsó kommentek
KATEGÓRIÁK
IZÉ
ART
AUTÓ
FILM
GAME
PINK
SPORT
TECH
ZENE
BEST OF IZÉ
NSFW
Állati jók!
6265
Bébz
9616
Cikizzé
4643
Dubya bá
58
Egyéb izék
5946
Épületes izék
1132
Fényképizés
1794
Filmizék
1899
Fotóbótos izék
235
Gémizé
939
Guruló izék
2028
Hiánypótló termékizék
2666
Humorizélünk
2952
Japcsizék
859
Képaláírásos
525
Kis hasznos
1025
Moddingoló
166
Napi izés téma
1784
Tudományos izébizék
1441
Videósdi
9504
Vizuállatságok
1597
Ne maradj le a legjobb izékről, iratkozz fel a heti hírlevélre:
Robotharc, na vajon melyik országból?
robot
harc
fight
verekedés
robotok
japán
0
+1
-1
megosztás
2008. 07. 01. 10:06 |
Japcsizék
|
eNMi
|
2980
|
5
Facebook
Twitter
E-mail
SZIA
2008. 07. 01. 21:46 | #5
wááháááá
Én tuti hogy egy láncfűrészeset csinálnék, és levágnám az összes robotot, után a gazdáját, utána a bírót, utána az azt a faszt a videó 2/3-ánál!
Muhahahha, nem vagy pszihopata!
0
VÁLASZ
kKNd
2008. 07. 01. 19:06 | #4
Hahaha meglehet.Viszont elég alternatív módon harcol. XD Totál nem számítottam rá, hogy azt fogja csinálni.
Előzmény:
dude (3)
0
VÁLASZ
dude
2008. 07. 01. 11:45 | #3
Ezt a robotot az előbbi lufiemberről mintázták, fogadjunk! ;) Gyilkos! :D
0
VÁLASZ
Lacpas
2008. 07. 01. 11:03 | #2
Ez szerintem meg eleg erdekes is, es hasznos nem mint a tobbi japan hulyeseg..:)
0
VÁLASZ
milerik
2008. 07. 01. 11:02 | #1
nem is rossz, azt hittem bénábbak lesznek a kis masinák x)
0
VÁLASZ
Én tuti hogy egy láncfűrészeset csinálnék, és levágnám az összes robotot, után a gazdáját, utána a bírót, utána az azt a faszt a videó 2/3-ánál!
Muhahahha, nem vagy pszihopata!