
A hógólyószóróval minden hógolyó csata hamar eldől ;)
Nusihusi | 2016.02.02. 23:41:15Csak hó nincs hozzá:P
Újra behívót kapna mindenki 18 és 65 év között
A Jobbik bevezettetné az önkéntes sorkatonaságot. Komoly kedvezményeket adna 6 hónap szolgálatért.
Ti mit gondoltok erről?Traveller_x | 2016.02.01. 19:51:47Szomorú vagyok, hogy sokakban mások tisztelete, és az élet tisztelete valami torz szarsággá alakúlt. Legyünk már annyira tisztelettel a másik iránt, hogy elfogadjuk, hogy mindenki máshogy éli meg az életét. Miért kell hogy ha xy szopott, akkor más is szopjon? Lehet, hogy a gyerek punk, meg homi, attól még lehet fasza agysebész, programozó, vagy akár fegyverfejlesztő is. Ne hidd, hogy csak nyakig a szarlében csúszva lehet szolgálni a hazát. Mindenki a saját kvalitása szerint képzeli. Attól hogy csicskáztatnak, és megaláznak valakit, attól nem lesz jobb ember, de egy életre meg lehet törni lelkileg. Az meg hogy védeni kell a hazát, az egy bullshit. Azt kell védeni ami fontos nekem, ha a haza ad valamit, ami fontos, akkor védeni fogom foggal körömmel. Ha csak elvesz, akkor meg pusztuljon, majd lesz másik rendszer. A háborúkban politikai rendszerek csapnak össze, nem az emberek.

Azt hiszik, Kádár idején nem voltak kövér gyerekek
A Facebook nem hisz a könnyeknek, de a lájkoknak igen: elképesztően osztják a kommunista nosztalgiát a rozsdás gáztűzhelytől a régi szép bányászéleten át a remek hétfői adásszünetig. Ne kerteljünk: aki Mindenegybenblogot olvas, kattint vagy oszt meg, az tök hülye.luigi | 2016.01.28. 21:54:08Na látod! Ez már egy egyértelmű kérdés, azt mindenki tudja neki mi volt , vagy most mi jó, de te általánosságban fogalmaztál. Ha azt írod, hogy neked most sokkal jobb, azzal semmi gondom nem lett volna, mondjuk azzal sem, ha azt írod akkor volt jobb. :)

SKEYE Nano drón kamerával
Mindössze 14 gramm súlyú, 50 méterre képes felszállni és az ára sem vészes (~20e Ft)Bobbye | 2016.01.22. 15:10:53Nekemis van egy ilyen pici drónom de azért az 50m-t nem viszi. illetve nicns rajta kamera se. azért kíváncsi lennék hogy ez milyen mert amikor a kis srác megpofozza azt elég nehezen hiszem el hogy ilyen lazán veszi a drón. Én amikor kint reptettem a legkisebb széllökés is elvitte és ennyire azért nem stabil :) De ha 2 hónappal hamarabb is lehetett volna már ilyen kis kamerás drónt kapni ennyiért akkor tuti inkább ilyet veszek nem kamera nélkülit :) igaz az csak 15 dolcsi körül volt :)
Amúgy minden drónkedvelőnek tudom ajánlani mert a reptetés alapjait nagyon szépen meg lehet rajta tanulni szerintem :)
és inkább egy ilyet törjön össze az ember mint egyből egy nagyot :)

Kontor Tamás szerint eddig rosszul értelmezték a Magyar Himnusz tempóját
„...most eljátszom a Magyar Himnuszt Erkel Ferenc eredeti kéziratán megjelölt tempóban (Andante Religioso = 76-108 bpm, az enyém 80 bpm). [...] a Magyar Himnusz legelterjedtebb változatát egy 50-60 évvel ezelőtt félreértelmezett tempómeghatározás miatt, ami kb. 60 bpm volt akkoriban. Ezzel együtt mind a mai napig ez a lassú, sirató jellegű megszólalás csendül föl legtöbbször!”kalocsai.tamas | 2016.01.22. 21:36:01Vikidál verziójánál mindenesetre ez is jobb... :P

Egy kicsi mozgás mindenkinek kell... Idősebbek is elkezdhetik! ;)
hawkeye | 2016.01.15. 07:21:52
Érdekes, a nőstény hogy követi az alfahímet.... :)

Ezért nem vagy még mindig boldog

2000 tini beözönlött egy amerikai plázába, belekötöttek a vásárlókba,
buliztak egy jót, többekkel össze is verekedtekÚgy látom norvég cserediák mind... ;)hawkeye | 2015.12.30. 07:53:52
Normális emberek számára ez lenne a természetes megoldás....
Íme, a nagy budapesti koripálya-körkép - kerületi bontás, helyszínek, nyitvatartás, árak (van egy csomó ingyenes pálya) és minden fontos infó egy helyen!
Ettől a helyzettől fél minden sötétben vezető sofőr
kissfreezer | 2015.12.21. 08:55:27Nem vagyok biztos benne..., de szerintem se normális.









