
"Korábban egy barátom megkért, hogy készítsek neki egy pár gondolatvezérelt macskafület és én igent mondtam. Védelmemre meg kell jegyeznem, ittam egy kicsit aznap éjjel és nem hittem volna, hogy komolyan gondolja.
Pedig de."
Ennek a mopszlinak még mindig jó dolga van. :)
bungle | 2012.06.14. 12:58:08A masszázstanfolyamon még nem igazi pácienseken folyik a gyakorlás...
www.youtube.com/watch?v=0m_5bDlc7JU

Szerepcsere - a randi (némi angol tudás nem árt a poénokhoz)
Korábban: Szerepcsere - a bárbanFindzs | 2012.03.02. 16:55:40jó csajok vannak benne :)
pl: 2:40 -nél

A barátságtalanná vált szerelem
Féltékenység, szenvedély, szerelmi háború, szakítás. Miért érezzük kaotikusnak magánéleteinket? Vajon ez gyökeresen az emberi természethez tartozik, vagy történt itt valami és szétszabdalt társadalmi életünkben a szerelem lett életünk középpontjává és ebben nincs semmi köszönet? Eközben minden eddiginél penetránsabb gyermetegséggel és egoizmussal álmodjuk magunk elé a szerelmet és epekedünk utána.„Boldog Valentin napot kívánok a nyájas olvasónak!” ;)bungle | 2012.02.14. 22:41:35Siker, pénz, nők, csillogás: http://parkocka.hu/szappanopera/a-sziv-hurjai/
Puncinella. :D

Hanna esete a 64 magos procival
Dmckayals | 2012.02.13. 21:03:46Najó... 64 magos proci...nade 64 Megás SSD??? :D

BARIkád, avagy a birkaciklon :)
Nusihusi | 2012.02.02. 20:07:40Mért nem dudált rájuk?:)

Agyvérzés koktél = 3 cl barackpálinka + a tetejére 1 cl Baileys + egy kis Grenadine szirup.
Hantaboy | 2012.01.31. 01:02:06Hivatalos receptje nincs neki. Sokan fehérbor alapú koktélként ismerik (vodka/pálinka/gyümölcs likőr+almalé+citrom/narancs/lime).
De mi inkább a töményet szerettük, így egy "játékként" csináltuk.
Egyik verziója, hogy 1 torony van az elején annyiféle itallal és pohárral amennyien vagytok (minimum 3 fő). Az első megissza, újratölti valamivel, majd egy másik toronyba kezd. A következő az első toronyból levesz, újratölti és a másik toronyra teszi. Ha az első torony elfogyott, akkor az egész kezdődik előröl másik toronnyal...
A másik verzióban több torony van, és egymásnak választanak az ivók poharat.

Közlekedés Csecsenföldön
brier | 2012.01.24. 08:23:53ezt már majdnem ugyanebben a formában ellőttem :))))

A macska visszatér
bungle | 2013.05.02. 10:53:01Köszi, cseréltem.

Mai cukizé: kiskutya mosdatás :)
brier | 2012.01.23. 14:14:35édeibédicukker:)










Amateur :P