
Igyunk egy bort, pont kézre esik...

A nyitott kapcsolat szinte sosem működik
Így is csak megcsalják egymást, még akkor is, ha a szexet másokkal csak testiségként élik meg.sahinel | 2013.06.15. 10:16:51Uh azért komoly hogy 2011 felmérés szerint csak északamerikában 15 millió házaspár rendsze bonyolít le ilyesmit. http://en.wikipedia.org/wiki/Swinging
Horribilis árakról szóló számla fényképe terjed a Facebookon, de az érintett étterem ügyvezetője szerint náluk ilyenek az árak, így is alig jönnek ki a kevés vendég miatt. Több turista csalásról és agresszív behajtásról számolt be, az ügyvezető szerint viszont elengedik azt, aki nem tud fizetni.bungle | 2013.06.14. 16:12:01Indexhez is eljutott:
http://index.hu/belfold/2013/06/14/felmondanak_a_tulszamlazo_belvarosi_etteremnek/

Alkoholpára: nem hizlal, berúghat tőle, de bele is halhat
Borzasztó veszélyes az alkoholnak az a fogyasztási formája, ami mostanában kezd elterjedni. Vagyis, hogy a vállalkozó szelleműek párásítva fogyasztják a piát, mert így például a rövidekben található rengeteg kalória nem jut a szervezetükbe, az alkohol viszont igen, tehát részegek lesznek, mégis megtarthatják az alakjukat. A probléma, hogy így az alkohol a májat megkerülve jut a szervezetbe, ezért például az alkoholmérgezés sokkal könnyebben alakul ki.cila | 2013.06.11. 17:06:49És az etiléter? Egy, két csöpp vattára s orrbaszívni. Az milyen?

Budapest feszített víztükörrel

Így csiripelnek.. izé.. twittelnek a madarak! ;)
Nusihusi | 2013.06.08. 16:00:23Kéne 1 profi fordító, aki lefordítja, milyen gonosz tervet szőnek ellenünk:D

És így lett a hajó neve: Buffy
Szancso | 2013.06.07. 23:25:47Köszi,a Buffy név jobban tetszett :D

A kis hableány
Én nem épp így emlékeztem rá. :DRevanor | 2013.06.06. 17:52:07Filmszerűnek tűnik az egész, mintha egy mozifilmből vették volna ki az egészet, nekem az első gondolatom az volt, hogy túl természetellenesen mozog meg néz ki a dolog, simán lehetne CGI az egész.

Kínai terminátor
Az 51 éves Sun Jifa a halászat egyik hatékonyabb formájával próbálkozott, de rosszul sült el a dolog, és a robbanóanyag a kezei között kezdett el működni, nem a vízben. A házi gyártású bomba leszakította mindkét karját, így ő újakat barkácsolt magának ócskavasból.termi-nator | 2013.05.28. 09:25:35a posztképen úgy néz ki mintha a műfarkát verné kalapáccsal :D

Nem mese! Így elkerülhető a szúnyogcsípés
Ti hisztek benne? Próbálta esetleg már valaki?bungle | 2015.01.14. 12:06:00http://index.hu/tudomany/til/2015/01/14/a_szunyogok_a_nullas_vert_szeretik/










agyonvizezezett foszforsavval öntik fel.. hát kóla az?!
hová tart ez a világ.. pff
;-)