
Imádkoztál -e már ma, Desdemona?
Már az internetezésnek is van védőszentje: Sevillai Szent Izidor, illetve a linken megtalálhatjátok az egyház által ajánlott imát internetezés előtt (nem minden kommentelői tapasztalat nélkül íródott... :D).
Rövid post, de nincs mit hozzátenni. :)
Az orosz Olvi benzinkútnál ingyen van az üzemanyag, ha fürdőruhában és magassarkúban tankolsz
De azt nem kötötték ki, hogy csak a nőknek.bungle | 2016.08.04. 16:21:15Egyik videó, amit ajánlott utána a youtube: www.youtube.com/watch?v=VVt9FX3uKtQ

Mancsokat fel! Nyávogásért letartóztatva!

Az Ikea szerint ilyen lett volna a 17. században az Instagram

Rob Scallon egyszemélyes bandája
jackdaniels | 2016.08.03. 12:48:57*egyszemélyes

Rio de Janeiro nem turistáknak szánt része
Érdekes és új szemszögből mutatja be a favellákat a kisfilm, mert bár említi a problémákat, de inkább másra koncentrálnak benne.hawkeye | 2016.08.03. 07:02:56
Melléütöttél....

A kiberháború katonái
Nem mindennapi cikket hozott le az Index. Egyik kollégájuk Redmondban, a Microsoft főhadiszállásán járt, ahol a kiberbűnözőket üldöző csoport életébe is beleshetett.hawkeye | 2016.08.01. 13:05:21
A Microsoft redmondi parancsnoksága az állami kiberbűnözést is üldözi?
Úgymint US Army, CIA, FBI,...etc...?
Tudja valaki...?

Úgy látszik az ázsiaiak még maguk szerint is tök egyformák :)

Úsznál együtt delfinekkel?
Most tök ingyen megteheted.
Íme a legjobb híradós bájos kacajok
hawkeye | 2016.07.30. 08:28:39
Amikor röhögni kell, akkor röhögni kell. Néha olyan váratlanul, mint amikor azt hiszed, hogy fing jön, aztán nem is az... :)










A védőszentekkel, általában, az a "problémám", hogy valamikor emberek voltak és holtuk után, megkérdezésük nélkül avatták szentté őket a még élők.
Namost:
Tegyük fel meghaltam. Feljutottam kb. ? dimenzióba (molekulák nélkül, de sebaj!) "Kutyaugatás nem hallik az égig", viszont én, frissen avatott, meghallom nemcsak azt, hogy megszavaztak, hanem rögtön képviselő irodát is nyitok. Éjjel-napplit. Forró drótot kérelmezek az Úrhoz. Szabadságra se megyek...
Hát nem nevetséges elképzelés? Inkább keresek egy fix pontot és körül lebegem semmivel se törődve, hogy végre kiphenjem magam.
Ha kell egy név az internetezés magyar védőszentjére, a javaslatom: Szent Meszidzs (ang. Sent Message)