
A jelenlegi orvostudomány valóban annyira hatásos rendszerben működik, ahogy nekünk jó?
Egy 40 perces riportfilm Ghislane Lanctot-tal, aki reflektorfénybe helyezi az üzleti alapokra fektetett orvosi rendszer céljait.Lusu | 2011.12.13. 15:23:22Kit könnyebb irányítani (megvezetni)? Az okos vagy a buta embert? Azt hiszem nem kell csodálkozni ha az egész világon ellehetetlenítik az oktatást :) Viszont azon se lepődnék meg, ha Irán még 20-25 évig működne mindenféle lerohanás vagy megtámadás nélkül, akkor a tudósok jelentős hányada onnan származna :) Lévén ők nem nagyon fekszenek meg a világot vezetőknek.
Elérkezett a 20000. izé! Ennek örömére egy nyereményjátékkal készültünk, aminek egy kis köze is van a postképhez: ezentúl minden hónapban a legviccesebb, legütősebb kommentet 20000 Ft-tal jutalmazzuk. Igazából semmi mást nem kell tennetek, mint amit a többség eddig is tett: hozzászólni a postokhoz, lehetőleg minél frappánsabb, poénosabb kommenttel megörvendeztetni a többieket. Nem a mennyiség, hanem a minőség számít, vagyis tök mindegy, hogy csak 1 kommented volt, vagy többezer, akár az az 1 is nyerhet - persze nyilván ha több humorosabb kommentet írsz, annál nagyobb az esélyed. :) Az eredmény eldöntésében a komment pontozások (pluszok) is számítanak, de hogy elkerüljük a csalásokat, nem az lesz a döntő. Minden hónap elsején hirdetjük ki itt a post alatt az elmúlt hónap nyerő hozzászólását!
Egyben új fícsört is bejelenthetek: mától facebook acc-cal (egyre szebben írok magyarul, baszki) is lehet kommentelni - az Izés hozzászólások alatt. Természetesen azok a kommentek is részt vesznek a nyereményjátékban!
További jó Izélést és kommenteket! :)bungle | 2015.03.12. 11:07:27Ha esetleg kijön a 30.000-es bankjegy... ;)

Csillogás
Nádas Péter író precizitással beszél a klinikai haláláról, de katolikus és buddhista megközelítéssel is találkozunk.termi-nator | 2011.12.09. 13:03:04az elme így működik:
ami nem illeszthető bele a gondolkodási sablonrendszerébe (pl. "nincs semmi a halál után"), arra azonnal elméletek tömkelegét fogja legyártani

A legnehezebb logikai játék (IQ
tesztjáték) amivel találkoztam. :DSteffyxD | 2012.07.16. 02:25:08#3068. kellőképpen konkrét ;)

PTK Yeti
orcáján virít a pír,
haikut is ír!Tömi a majmot
alaposan a cerkóf,
nyúzva dobszerkó..
Zene-buona
vagy talán csak zene mal?
IZÉ kommentáld!Warfire | 2011.12.03. 13:30:32Szegény nyugdíjasok :D

Kattintás előtt tippelj, mi lehet ez?

Blue Lagoon - Izland
A lagúna 6 millió liternyi geotermikus vize - amely 40 óránként kicserélődik - 37-39 C fok hőmérsékletű. A víz 2000 méter mélyről tör fel (ebben a mélységben a hőmérséklete 240 C fok), ahol kioldja az ott található ásványi anyagokat.
John Pike hadnagy talán maga se sejtette, hogy ennyire híres lesz a paprikaspré permetezős akciójával... ;)

Tolvaj cigány gyerekek
A BBC megdöbbentő filmje bemutatja, hogy a cigánygyerekek zsebelése - ami talán egykoron csak "megélhetési bűnözés" volt - miként változott interkontinentális, szervezett bűnözéssé, aminek a csúcsán lévő emberek hatalmas villákban élnek és méregdrága autókkal járnak.7sleeper | 2011.11.23. 19:10:41nem alapból, hanem ilyen esetek miatt és nem el, hanem helyesen ítéli meg, valamint nem az összeset, hanem ezt a részüket. becsületrendet meg ilyen előzményekkel meg nem fognak kapni. a tojásból kikelő kis krokodilok sem tehetnek róla, hogy krokodilként jöttek a világra, de krokodilként viselkednek és krokodil lesz belőlük mindenképpen, nem pedig cuki selymes-szőrös állatka. na so-so ha idejekorán "meg vannak" nevelve" méghozzá az agresszív krokodiloktól elválasztva, akkor talán nem fognak bennszülötteket enni. ennyi az egész, nem több..

A mester legújabb reklámja. Kattintás előtt lehet tippelni mit reklámoz! :P
DJ CSOTRY | 2011.12.10. 21:06:57Hagyjuk már Chuck Norrist. Csak egy hülye színész. Ha tényleg igaz lenne róla az amit írnak, akkor egyszerűen idejönne és beleverné a fejem a billentnkasdflvns kln nl snlv sldsfwa ééw aedh









