
A videó közepén nem a YouTube fog laggolni
Varsóban minden év augusztus elsején egy percre megáll az élet. Így emlékeznek hős katonáikra, akik a '44-es lázadás során az életüket vesztették a nácik elleni harcban.Philo | 2016.08.02. 20:36:51Van azért hangulata.
A kiberháború katonái
Nem mindennapi cikket hozott le az Index. Egyik kollégájuk Redmondban, a Microsoft főhadiszállásán járt, ahol a kiberbűnözőket üldöző csoport életébe is beleshetett.hawkeye | 2016.08.01. 13:05:21
A Microsoft redmondi parancsnoksága az állami kiberbűnözést is üldözi?
Úgymint US Army, CIA, FBI,...etc...?
Tudja valaki...?

Kutya etikett: ha kutyatársad hallod vonyítani, azt mindig illik viszonozni

Íme Graham, aki minden balesetet túlél

Mindenki hibás, de Ági biztosan nem :)
közlegény | 2016.07.19. 12:41:28hogy-hogy nem Ágnes posztolta? ;)

34000 négyzetkilométer, ahol nincs mikrohullám, rádiójel, és még a wifi is tiltott
Mindez az Egyesült Államok keleti partján. Hogy miért, arra a választ a videóban találjátok.Demente | 2016.07.16. 13:20:32Van itt egy kis fogalom zavar!
Amivel barna rádiózott, az egyetemen, azt úgy hívjuk hogy rövidhullám, HF 0,5-30MHz
Ezek a hullámok az ionoszférában terjednek, és jobbára a napfolt tevékenység határozza meg a terjedés körülményeit. Méterben pedig 180m-10 méter.
vbk már majdnem jól tudja, csak hogy amit leírt az a vhf azaz nagyon rövid hullám. ami a méteres hullámok kategóriában tartozik.
Viszont pont fordítva 10m-1m ig! azaz 30MHz- 300MHz Ez már majdnem hasonló terjedési tulajdonságokkal bír, mint a fény! Azaz vertikálisan az antennától távolodva fánk, vagy gömb formában, irányítva, pedig a zseblámpához hasonlóan, amerre világítassz arra van fény!
Mobiltelefon 900-1800MHz (és a többi...) Ezek a deciméteres hullámok, amik 1m-100mm hullámhosszal rendelkeznek. Ezek még gyakorlatilag nem okoznak problémát, hiszen a mikrohullám 3GHz-30GHz ! Ők a centiméteres hullámok! Ezzel az a baj, hogy a a wifi frekvencia 2-5GHz között van. És a sávszélessége, hála a kínai gagyi csodáknak, akár 1-10GHz ig is terjedhet, csak hogy a para.zt azt lássa a telóján, hogy húdejó a wifi full jel van. Közben át van vágva. na de ez hosszú.
Lényeg, hogy a Rádióteleszkópok 3GHz-300GHz ig dolgoznak! Centiméteres, és milliméteres hullámokban. Szerintem a teló csak elővigyázatosságból nem használható a körzetben, hiszen már minden teló tud Wifit megosztani, (tehát sugározni) is, és venni is,

Várj csak, mindjárt segítek!
hawkeye | 2016.07.13. 07:12:16
Ritka nagy farok....

Ez a 14 éves lány szétnyitotta a lábát és olyat művelt, hogy a zsűri majdnem elájult
Mai kattintásvadász hülyecímünket a mindenszaregybenblog szponzorálta.szomi1 | 2016.07.06. 08:51:53Jó kis guminő ;)

Ez az egy perc még mindig szebb szerelmi történet, mint az Alkonyat
hawkeye | 2016.06.29. 12:01:20
Egyetértek a posztszöveggel...!

Igazi kemény arcok, de a produkciótól mindenkinek tátva maradt a szája









