
Bebukottak - 1984
A dokumentumanyag a magyarországi fiatalkorúak börtönében készült. A film 1985-ben Torinóban a legjobb külföldi film díját nyerte. A film operatőre Klöpfler Tibor, akinek rendezése, az El Nino a 31. Magyar Filmszemlén kerül bemutatásra.
Napi Izés Téma: Lehetséges-e ilyen súlyos élményekkel beilleszkedni a társadalmi életbe? Megváltozhat-e az ember jó irányba a börtönben töltött évek után, vagy eleve lecsúszásra és újabb börtönévekre van ítélve ez által?
2/10 - 3/10 - 4/10 - 5/10 - 6/10 - 7/10 - 8/10 - 9/10 - 10/10. részbungle | 2014.11.27. 09:18:18http://index.hu/mindekozben/poszt/2014/11/27/ma_mutatjak_be_a_bebukottak_folytatasat/
"Aranyos" kis dagi pokemon srác. Előttetek a hétvége, hogy feldolgozzátok...
bungle | 2013.01.11. 12:53:04Újratöltve (youtube sucks).

Erről most már nem tudom eldönteni, hogy kamu, vagy sem (vagy reklám - bungle). Segítenétek eldönteni? És akkor majd én is segítek neki bosszút állni.
De most komolyan, már a tévében is láttam a reklámját, itt az Izé-n meg bannert. Akkor ez most egy kampányfogás a Vaterától? Másik részről létező aukciókat hirdet, és még twittere is van . :)AVIREX | 2009.11.28. 17:46:22pfoooh,ez kőkemény hehehe :D

Most, hogy itt a hideg, jöjjön egy kis kedvjavító korai bünti dalocska. :)
Agytumor | 2009.10.17. 20:11:03EZEK A TELETABIK?
Ha rosszalkodna otthon a gyerek, nyugodtan vigyétek el egy ilyen előadásra! A hatás garantált, bár lehet, hogy egyes alanyoknál utólag pszichiátriai kezelés lesz szükséges.pepeti | 2009.10.13. 22:47:43Hallgasson inkább mindenki Thy Catafalquet! :)
http://www.youtube.com/watch?v=Uyc8qc8-sK8
Piroshátú

Eddig ismereten vallatógép került elő a neves videómegosztón!
Akinek esetleg (?!) ez tetszett még sokkal többet talál itt.lacasa | 2009.10.14. 09:12:29Addig üsd amíg mozog!!

"Ohhh Roni! Inkább csak dobd fel magad, mert a műesésedet jobban bírjuk!" :D
A reklám, amiért "dalra fakadt" Ronaldo.Nusihusi | 2009.10.15. 01:51:56A műesés is elég ciki szerintem, de amikor énekel:S:P

Gyüngyünhungyünhungyünamottgyünaaaamottgyünaaahadgyüjjönhaddhaddhadd...
Kutya hangutánzó. Figyeljetek a kattintás után, mert egyből gyün, gyün és gyün... ;)Pappymaxxy | 2009.10.12. 17:42:11Igaza van az elöttem szólónak, ez valóban űber idióta szar. Szerencsétlen gyerekeket ezekkel a baromságokkal kínozzák, ahelyett, hogy rendesen megtanítanák beszélni őket.... Bocsi....

Két órányi csajbunyó...
1:50-nél és 2:00-nál már láthattok ciciket. :)sf | 2009.10.14. 00:21:24... és a csávó hol nyúlkál ? :)

Egy kis bünti. :)
Dal a kakiról.Cheebeeke | 2009.10.12. 14:43:01Úristen!!!Miket ki nem találnak a japánok...elment az étvágyam...főleg amikor a vége felé ott volt egy segg is xD









