
Tessék kitalálni, mit ábrázol a kép, beírni a kommentekbe, és csak aztán kattintani. :)
Egy kis macskás téma :) csak a macsekok kedvéért. Katamarán tipusú futómacskás úszókotró! A felépítmény tetején van egy kis házszerű bádog doboz, na az a futómacska! :) Cicabarátoknak egy elnyűhetetlen simogatható cicus, lehet rá mondani, hogy kövér és nagy, de nem az egerektől!kotta | 2008.04.19. 01:19:09Ez egy marha jó poszt. És nem irónia, mert komolyan az.

Csak hogy ma is legyen macskás poszt...
Orazio, az olasz macs már szerencsére nem kerülhet be a Guinness Rekordok könyvébe, az ui. megszüntette a legnagyobb súlyú házikedvencek kategóriát, miután a legtöbb gazda halálra etette szerencsétlen állatokat. Előtte egy amcsi macsek tartotta a rekordot 18.5 kilóval.Ide kapcsolódik: fogyókúrázó házikedvencek.bungle | 2012.03.29. 13:20:33www.dailymail.co.uk/news/article-2121684/I-lose-ounces-Maverick-22-POUND-moggy-goes-diet.html

- Régóta akartál tetkót, de még nem szántad rá magad?
- Nincs meg a kellő anyagi motiváció?
- Nem tudsz választani a sok forma közül?Mi adjuk a mintát és a pénzt is!
Ha Te is a szabás-varrás szerelmese vagy és bevállalod, hogy bármelyik testrészedre, bármekkora (de minimum 3x3 centis) IZE.HU logót tetováltatsz igaziból, mi adunk hozzá 100 ezer forintot. (Meg egy hivatásos tetoválót!)
Jelentkezés, további infók kattintás után.[conejillo] | 2008.05.06. 21:36:50én megcsináltattam volna :D kár hogy csak most láttam.. :P

Felkészülni! Vigyázz!! Tűz!!! Mondtam vazze, hogy vigyázz! :)
ZeroO. | 2008.05.01. 20:55:19ezt megkaptad baszod. xD

Jean-Baptiste Monge illusztrátor csodálatos munkái
(a könyvekre kattintva éritek el a képeket!)<-{st.one}-> | 2008.04.10. 16:09:28hálás köszönet! :)

A mai nap izés témája: hogyan találtál, kerültél ide az ize.hu-ra? :)
Írjátok meg hétfő délig, a kommentelők között 20 db Izés cuccot (bögrét, pólót, sapkát) sorsolunk ki!Frissítés: a sorsolás lezárult, a szerencsés nyertesek (abc sorrendben):
.::JunKieEQ::., babapiskóta, bigyminyő, Balázs, bandee1219, Éjfélilány, kolompír, livy, Lizsu, M.Andreas, nymisi, papaluige, Purple, Shifty, Sissi, spiritmonger, tian, Turmion Kätilöt, weedjay, Winston.
Gratulálunk, mennek hamarosan a levelek, hova mit küldjünk. :).::JunKieEQ::. | 2011.03.29. 11:36:12Ez hatalmas... LoL

Kemény a koreai gyerekek élete...
rezso | 2008.04.05. 11:41:55Gondolom nem erre értetted az Észak-Koreát,furcsa is lenne converse cipőben egy é-koreai.

Photoshop Pix - sok photoshop-os kép kategóriákra bontva
mekszamnojz | 2008.04.04. 19:48:18jopofa kepek. nekem bejott az oldal :o :)

Ahol megállt az idő: Csernobil.
bungle | 2012.03.05. 13:53:36Gerd Ludwig's 'Long Shadow of Chernobyl' project
www.boston.com/bigpicture/2012/02/gerd_ludwigs_long_shadow_of_ch.html










salt - só
Tehát a megfejtés egy szem bors és só látható a fotón! :)