
Koncert az ágyból - hol máshol, mint Japánban :)
Arunson | 2007.05.15. 13:57:03elég fasza...
Csak erős idegzetűeknek (de most tényleg)!!!
A film, ami (kapaszkodj meg!) díjat kapott!
A "művész" magyarázkodása.
A "művész" (vagy inkább nevezzem köcsögnek?) iWiW adatlapja (szoktam neki írni mostanában meleg hangú leveleket).
(megjegyzés: sokáig gondolkodtam, hogy kirakjam-e a postot, "ide való-e", de nem szeretném, ha az Izé "csak" egy poén site lenne (eddig se az volt), ahova teli szájjal vihogni jönnek az emberek vagy a csajokat nézni. Aki ezt nem akarja elfogadni, ne jöjjön ide, vagy ne kattintson erre a postra, de úgy gondolom joga van mindenkinek tudni erről és talán lesznek, akik elgondolkoznak rajta, hol tart a világunk 2007-ben. bungle)rubigo | 2009.02.04. 21:51:28A videókat nem néztem meg, csak a videók mellettii képeket (nekem épp elég volt).. Közben kiszedték a rájuk mutató linket is a cikkből, ha jól láttam.. szerencsére

A "Search String" mezőbe beírod, hogy hol laksz (ha nem találja akkor vmi közeli nagyvárost írj), a következő oldalon klikk a városra, majd a "Satellites" részben találsz olyat hogy ISS, Genesis-1, Envisat. Azokra klikkelve egy listtát kapsz, amiből meg lehet tudni, hogy az adott műhold (Envisat, Genesis-1) vagy a nemzetközi űrállomás (ISS) legközelebb mettől meddig és milyen irányban lesz látható az égbolton.
Ja és az előző oldalon van egy kis földgömb. Azon pedig az űrállomás jelenlegi pozíciója látható.tibz | 2007.04.19. 22:56:02ez régi lehet már jól! veszprémnél még felszabadulás lakótelepet ír :D

Hölgyek diszkrét bájai és k...a nagy zakói...
Tomcsika | 2007.03.26. 21:09:50Akár hányszor megnézem,annyiszor nevetek rajta!Nagyon jó!!!Bár sajnálom őket,annyira rossz lehet :D

Zena Holloway víz alatti fotói

Szép színes hologram, mozog is jól...

Joseph Holmes Natural Light Photography
SomloiGaluska | 2007.02.18. 11:43:39Hmmm...ezek a képek tényleg lenyűgözőek!!! Szuper!

Többéves tervezőmunka és tesztgyakorlat után megérkezett a várva várt, új harcjármű, mely végső megoldást nyújt a problémákra.
Hölgyeim és Uraim, itt a Városi Harci Tricikli!mtzolee | 2006.12.20. 10:35:22De most miért? :) ott az a szép fehér kosár, csókát beleültet, kezébe meg sima automata stukker (mondjuk AK47). Vagy minek oda tricikli? megy ez sima kétkerekűvel is:)
Mellesleg lehet azt a cuccot vállon is vinni. lőni úgy sem nagyon érdemes vele arról a zsúrkocsiról!:)

Extreme Instability
Zoé | 2006.12.12. 11:13:42Milyen igaz!!!

Hogyan készül a biliárdasztal? Vagy a sör? A rágógumi? A hologram? A paintball? A...
"Hogyan készül..." video gyűjtemény









