
A világ legdrágább chipse
75 $ (20 000 HUF) egy doboz, amiben ÖT darab burgonyaszirom van.lilaflexninja | 2016.10.19. 07:15:21Meg kellett néznem, mi az a lédig. Még sose hallottam.
Dubajban ismét fel akarják húzni a világ legmagasabb épületét
Eddig is ők birtokolhatták a címet, hogy náluk van a legmagasabb épület, de most építenek egy 100 méterrel magasabbat.cila | 2016.10.17. 09:00:19Szép, nem szép? Voltam már egy "csupán" 8 emeletes hotelben ahol megszűnt 3 napra az áramszolgáltatás. Valahol elszakadt egy vezeték. Hidd el, nem kellemes közlekedni sötétben a meredek lépcsőkön. Mennél le-fel a korlátot fogva, de jön a szembeforgalom is. Az Empire State Building-ben néha rendeznek futóversenyeket. Az ottani győztes is többször meggondolná indúljon-e egy hasonló versenyen ekkora épületben. A tűzoltókról nem is beszélek.

Trump jósbábu
Van még ennél lejjebb?twitteringbeard | 2016.10.17. 13:20:21Az alányúlós sztori ott kezdődött hgoy már a smárol a csajjal... akkor azért az minimum hogy alá is nyúlsz, felfoghatatlan hogy lesz ebből politikai botrány...

Vannak sofőrök, akik számára nincs lehetetlen
szomi1 | 2016.10.12. 08:26:37Később biztos bántották szegényt :D

Toy Story cipők a Vans-tól

Van egy meló, ahol azért fizetnek, hogy Gin-t igyál
Elég csábító.Tóth József | 2016.10.03. 21:26:14Nem sok alkohol van, amit nem szeretek, de a gint utálom... :)

Gondolkoztál már azon milyen lehet egy rakás rajzszögre ugrani egy trambulinon?
Hát van olyan hülye, aki meg is csinálta.Peterson | 2016.09.29. 04:27:59A videó legjobb jelenete az a fej, amit a 3:33-nál ennek a buzinak a kamerázó szintén túlfűtött barátja vág a háttérben. Na az már nem fej, hanem fujj! :D (de csak HD-be nézd!)

Valószínűleg ő a legfiatalabb fotóművész
Legalábbis néhány képe van annyira jó, mint pár „profinak”.hawkeye | 2016.09.26. 15:38:17Ösztönös tehetség. Jó a térlátása...

Apple AirBag
Tökmindegy, ha alma van rajta úgyis megveszed.cila | 2016.09.26. 21:39:29Itt, az Interneten, amit megosztasz, az közkincs. Ha teszem fel, valaki egy költeményét közli, most csak hülyeségből:
"... fack yoúl, te hattyú, lesz dugattyú s fattyú..., etceterá"
És, ha e baromságból sláger lesz, s "dől a zsé", az írója nem igényelhet semmit. Hiába bizonykodsz: "Én találtam ki!"

Térkép a világ gazdagjairól
Ami érdekes benne, hogy a vagyon szerzése is szerepel rajta. Mondjuk az se utolsó, hogy Magyarország helyén egy fehér folt van.True | 2016.09.20. 15:43:27Hogy mondod?









