
Hölgyek, Urak, Egyéb!
A vártnál cseppet később, de megfogyva nem, ünnepélyes keretek közepette bemutatnám nektek az első Izé tetoválós verseny pályázóit.
Többet erről nagyon nem is tudok mit mondani, tessenek szívesek lenni veszettül kattintani, olvasni, szavazni! (Halkan súgom csak: óránként lehet újra szavazni.)
A szavazás június 20. napján zárul, utána az első helyezett megy a varrógép alá.Fever | 2008.06.05. 19:02:11:)
Escalator - Számítógépes Lovagok
Hungarian Kraftwerk from 1992! :D
(ez van mikor a tökéletes katona "zenélni" kezd).Revanor | 2008.06.03. 21:36:14Borg?XD

Férfitársaim!
Ajánlom nektek, hogy kattintsatok a postképre, mert ezeket tuti, hogy ti is "meghúznátok" bármikor! ;)Loncsi69 | 2008.05.31. 19:41:40Látszik, hogy a jó hideg sör milyen népszerű, tulajdonképpen jól át lettünk b...a, mégsem morgott senki! A múltkor talán itt olvastam, vaéamelyik posztnál: ha a "MAMA" szóból egy betűt elveszel, hármat pedig megváltoztatsz, a "SÖR"-t kapod eredményül!

Én sem tudnék jobb címet adni, mint az eredeti cím, ami a következő: Komplett idióta! :D
(A nyugalom megzavarására alkalmas képi és hanghatások várhatók a kattintás után!)koffein | 2008.05.31. 02:26:23rajzfilm szinkronszinésznek egész jó lenne.Ha megnézitek elég sokféle hangot imitál. Ha meg egyszer úgyigazán odafigyel az ember mondjuk egy számítógépes játékban vagy egy rajzfilmben, hogy olyakor milyen nevettető hangok vannak és mennyire idiótán hangzik, aztis elkell hogy szinkronizálja valaki nem?

Vertebrae - függőleges fürdőszoba rendszer
Asagrim | 2008.05.30. 09:30:58Már van 360 fokos konyha is. Nagyon helytakarékosak és full extrásak. Tetszik hogy merre fejlődik a dolog! :D

Vallásos méhek
És egy kapcsolódó hír: templomba járó méhek. :Dcsirek | 2008.05.19. 21:00:33b.meg :DDD

Chilli, az óriás szarvasmarha
Pár napos hír, hogy szellentési adót kell fizetni az észt parasztoknak a teheneik után, ugyanis a marhák bélgáza hozzájárul a Föld légkörében az üvegházhatás erősödéséhez. Ezek után Chilli kész természeti katasztrófa a Földre nézve? ;)
bungle | 2008.05.17. 11:04:18A kedvedért kiegészítettem egy videóval. Most már max. azt írhatod, hogy videósopppp. ;)

Kátai Tamás Photography
kotta | 2008.05.08. 08:28:08Helló kacccc! Kicsit eltűntél mostanság.
Kátai urat meg elkezdtem nyomozni, mert eddig nem ismertem, de eléggé tetszik. A muzsikái is rendben vannak.

"Drogos vagy zseni?" Régi vita egy régi művészről, aki talán egyik sem, talán mindkettő.
(és csak szorgosan kattintgatni, meglesznek azok a képek hamar: sárga paca, kék paca, aztán a listáról valamelyik kategória ;-) )Kerlés | 2008.04.23. 12:45:16Egyáltalán nem is csúnya. Dalí zseniális pacák volt. Meg kéne nézni mikor készült a kép! Nemcsak az őrület tud inspirálni. Bezzeg a nyomorult preparált állatoktól nem ment el az étvágyad. :( A lyukas tehenektől sem. :( Dalí a maga nemében csodálatos hamisítvány.
Az ablak az ablakban a kedvenc képem. Nagy méretben sajnos nem találtam meg.

2 nyisszantás extra lassított felvételen.
blabacs | 2008.04.21. 22:25:28hát ez nagyon komoly...:D









