
Itt az új őrület?
A Maguss olyasmi, mint a Pokemon Go, csak egy Harry Potter féle világban.SEszter | 2016.10.19. 23:20:21Ha 10 év körüli gyerekek játszanák, azt mondanám jópofa, de ez így nagyon ratyi... :)
Elég para lett a világ első interjúja egy robottal
lilaflexninja | 2016.10.14. 08:37:00A cleverbot jutott eszembe erről. Annál csak kicsit okosabb. Most pl. ilyen jót dumáltam a cleverbottal:
Do you like robots?
Do you like robots?
I asked first.
I don't like apple and you?
So do you like robots?
Are you a robot?

Interaktív térképen a világ gazdaságilag vezető városai
Budapest valamiért nem került bele, de még a tudásközponti kategóriába se.cila | 2016.10.13. 20:32:18Bocs, de nem sokat ér. Több mint egy évvel ezelőtti (mennyire megbízható?) adatok. És nagyon sok a fehér folt.
Bukarestet se teláltam meg rajta.

Ti mit gondoltok a bicskei gyermekotthon igazgatójának a molesztálási botrányáról?
A gyerekek állítólag balhésak, és lehet, hogy ez egy bosszú, ám mégis sokan állítják, hogy az igazgató tettei nyilt titkok voltak, az intézmény falain belül.cila | 2016.10.09. 22:29:04Tanár urak, megpróbálom magyarázni a bizonyítványomat:
Szóval, ha jól értettem, ha egy nevelő mond egy "Ejnye-bejnyét", már "molesztálás esete is fennforoghat".
(csodálatos ez a bikkfanyelv, amit használnak)
Ha, neagyisten, a "Vén szaros" leken egy atyai pofont az elszemtelenedett kiskorúnak, már nagy a baj. Elég csak egy feljelentés és még gyikossági kísérlet vádjával is indíthatnak eljárást.
Kérdeztétek mi a véleményem:
Ez az eset csak vihar a biliben. Amit felfújt a sajtó.

Napi bünti
A szám, ami a piramisjátékosoknál kicsapta a biztosítékot.cila | 2016.10.06. 17:51:16Nem tudom, ez a műfaj, valahogy nem tetszik nekem. Bárki tud rögtönözni ilyesmit. Még a "kisökör" is kinek nem szabadna.
Katakata-katakomba
bilibeli-minibuli,
folyta-folyta-fojtassam?
És még pénzt is kapnak érte...? Pazar!

Rogán Antal és a helikopter története
Rogán Antal 2014-ben: „Parasztgyerek vagyok, nem urizálok”bungle | 2016.10.12. 09:40:03Arcok! :D
http://index.hu/video/2016/10/11/rogan_antal_vita_parlament_arc_kepviselo_arcok/

Eredet (Inception) asztal, és egyébb dizájnos dolgok

A tegnapi szavazás margójára
„A Jobbik felé hajoltam, mert Orbán nagyon radikális”
Avagy a 444-nek sikerült ismét egy totálisan elfogulatlan riportot készítenie a helyzetről.lilaflexninja | 2016.11.08. 15:13:09Na akkor most mi lesz? http://index.hu/belfold/2016/11/08/szavazas_az_alkotmanymodositasrol/

Villanykörte, aminek nem látod a fényét
Oké, nem egészen hülyeség, mert a biztonsági kamerák éjjeli képét tudja javítani.cila | 2016.10.01. 22:46:14Azt a mindenit! Harry Potter féle trükk ("Lumos"). Csak az Erő, meg a Pálca legyen veled, Sötétben-nemáSzkáj-Volker.

Te lájkolnál egy alkoholistát?
Ezek a társadalmi üzenetek egyre jobbak és jobbak.lilaflexninja | 2016.10.03. 07:29:48Annyi minden szart követnek az emberk, meg lájkolnak, pont egy rejtőző alkeszt ne? Ne is beszéljünk a mi Tibi atyánkról.
De a videó amúgy jó, felhívja a figyelmet.









