
A riporterek nehéz élete
Mo | 2008.08.12. 20:09:370:59kor mi történik? nem vágom,...
Állítólag jó a pattanások ellen...
Purple | 2008.04.16. 20:01:15hádde nem? :D kimegy sátrazni, szarráázik, annya éjjel főz pudingot, bemennek a macival és forrón megeszik :DDD hülyegyerek.

Állítólag begyorsulnak a gyerekek a színezőanyagoktól. Szerintetek ő milyen színezőanyagon van?
Purple | 2008.04.13. 19:43:53álmennyezet van, az nem szokott csak úgy hullani a melegtől :D azt ki kell belőle váltani.. :DD szerintem ez valahogy összefügg a témával :O :D

Az utca királyai - avagy Keanu Reeves újra porondon a korrupció ellen egy zsarufilmben.
A film premier előtti vetítésére van 30 db jegyünk (vagy mondjuk 15 pár). Azt találtam ki, hogy kisorsuljuk azok között, akik küldenek min. 1 db hírt az új oldalunkon, a Hír Izé-n.
A premier előtti vetítés, amire a jegyeket lehet nyerni április 16., szerda 20 órakor lesz a Palace MOM Parkban.
Frissítés: a nyertesek (abc sorrendben): csicsilla, Cole, easyae, eNMi, Fery alias Teszta, guppi, herihg, ismeretlen, kovati, Luflee, mekszamnojz, Shifty, Slayer, stencilatya, Ujvy.
Luflee | 2008.04.16. 22:53:13Nos, xergh es kedves fikazo tobbiek. Jelentem, hogy szerintem tok jo a film. Nekem bejott. fordulatos es varatlan esemenyekkel teli. foleg az utolso 20 perc. Dr houserol hianyzott a szakall, es a legjokepubb rendor is meghalt ( distant ) ez az ossz hibaja a filmnek. :)))))

Vevő vagy a hírekre? Nemcsak olvasni, de küldeni is szeretnél érdekes és értékes infokat, hogy más is beszéljen róla(d)? Láttál valami megdöbbentőt, amit terjesztenél?
Akkor a hir.ize.hu a Te oldalad! Örömmel értesítünk minden hírekre vadászót és fogyasztót, hogy az ize.hu égisze alatt elindult új oldalunk, a hir.ize.hu, fókuszban napi aktualitásokkal, közérdekű, szórakoztató és színes hírekkel.
Itt megtalálsz mindent, ami számít: hírek a nagyvilágból és itthonról, auto-motor-sport, bulvár - és mindaz, amit Te érdekesnek tartasz!
Olvass, keress és küldj! Szerkeszd Te az oldalt!eNMi | 2008.04.10. 10:32:29:D hát igen, reggel van még! :)

Igazi BMW-k egy 6 ezer négyzetméteres óriásplakáton Moszkvában.
csirek | 2008.04.04. 13:59:00jó nagy kezed lehet akkor mindamellett jó ötlet, állati

Mintha megállt volna az idő... :D
Nálam Beckhamék nyertek.bungle | 2008.12.09. 16:17:06STARS FROM A PARALLEL UNIVERSE
http://photo.wenn.com/index.php?ref=_GAL/planet%20hiltron%20051108

Kreatív WWF reklámkampányok
Purple | 2008.04.02. 10:55:53befejeztem.

Célzott hirdetés. :D
joetheghost | 2008.03.29. 22:33:36lvl 70 priest raid healer azatya lvl 69 bm hunter hunyó :) én a távkapcsolat hive vagyok :P

Csomagolás kontra valóság.
Volt már egy hasonló összeállítás a gyorskajákról...Máln@ | 2008.05.24. 19:36:21jóvaneee'....ehető....(nagyjából)
...Amúgy mondjuk ha megnézed pl. a festékesdobozokta....azokon a sárágnak olyan napsárga színe van,hogy csak úgy örülsz,milyen szép lesz a szobád....mikor meg kinyitod a dobozt+felkened,olyan színe van,mint spongyabobnak =)









