
Isteni teremtés 2D-ben. Ceruza alkotta ember. Aki él. Sok sok ilyen „La Linea” van a neten. Imádom mindet.

Így nézhetne ki egy szupernóva

PopCorn Garage
66 filmes tárgy van elrejtve a képen. Megtalálod mindet?
Vakszimultán rekord!
Valamikor jómagam is játszottam sakkot vakon. Egy táblán. Próbáltak becsapni. Mondtam: „Lehetetlen lépés„. „Ezt is látta?” hüledeztek és végig kínoztak egészen a matt adásig.
Mi van akkor, ha 47 ellenféllel kell NEM szembeszállni? Ha pl., ha azt üzenik neked, aki háttal ülsz bekötött szemmel, okos telefon és beültetett mikrochip nélkül, hogy a 13. asztalon: „Hb8-Hc6 -at léptek„?
Már magyar zsarolóvírus is van
Philo | 2016.11.07. 18:54:47Szívesen eltörném az ilyen parasztoknak, a kezét és a lábát is ám. :)

A románoknál már van önvezető rendőrautó
nofear74 | 2016.10.26. 06:42:36Ha jobban megnézed akkor láthatod, hogy egy ipari kamera visszajátszását vette fel mobillal

Tudtátok, hogy a Hyundainak Szöulban van egy zene könyvtára?
Dmckayals | 2016.10.20. 16:06:10Nagy cucc! Nekem meg a D: meghajtón van!

A Mandela hatás
Annak a jelenségnek a neve, amikor emberek egész csoportja hamis emlékekkel él. Mint például, hogy C3PO teljesen aranyból van, pedig a jobb lába ezüst.
Az elmélet része, hogy párhuzamos univerzumokban élünk, sőt folyamatosan egyikből a másikba ugrálunk.
Coyote Peterson ezúttal egy pókdarázzsal (igen, van ilyen) csípteti meg magát
kukulkan | 2016.10.20. 19:17:15Magyarul útonálló darazsaknak hívják őket.

Kicsit drága öngyújtójuk van a srácoknak
Cableguy | 2016.10.19. 08:59:42erőfitogtatás, farok méregetés jaszkarizás...










Gyenge utánzat....