
A tévé öl, butít és nyomorba dönt... ;)

Anthony Vincent még mindig zseniális! :D Adele Hello c. számát nyomja most 25 stílusban.

3d nyomtatott fogaskerék kocka
Nusihusi | 2015.11.18. 01:32:36Nagyon jópofa:)

Földönkívüli civilizáció nyomaira bukkanhattak csillagászok
Achilles | 2015.10.16. 15:26:34Erről a HALO jut eszembe. Érdemes a játék mellett a könyvet is elolvasni. Szinte teljesen más a kettő, csak az alapötlet ugyanaz. Érdekes elgondolás, hogy ha nem találunk a naptól megfelelő távolságra elhelyezkedő bolygót, akkor építsünk köré egyet gyűrű formájában.

Kell szereznem egy 3D-s nyomtatót! ;D
vadonka | 2015.10.01. 10:49:46Velem nagyon nem járnának jól akik pókokkal szívatnak mert irtózom tőlük és utálom is őket, de még éppen nem annyira, hogy van elég lélekjelenlétem agyonütni amint meglátom. A gond az, hogy azzal ütöm agyon ami kéznél van, újság, könyv, másik embert rálököm, másik ember fejével, öngyújtó+dezodor, stb. Szóval a pánik miatt nem gondolkozok az agyam önvédelmi módba kapcsol át és a pók mielőbbi elpusztítása a cél :)

Glowforge - 3D lézernyomtató, gravírozó

3D gumicukor nyomtató

3d üveg „nyomtatás”
Nusihusi | 2015.08.25. 01:35:44Ezzel nagyon szép dolgokat lehet készíteni:)

Tűzoltók fociznak :D
vadonka | 2015.08.11. 18:53:13Tőlük nem sajnálom. Az életünket menthetik meg ha egyszer úgy adódik, ennyi simán jár nekik. Amikor valaki 2 naponta leereszt és újra feltölt egy 40000 literes medencét otthon mert picit koszos a víz na ott már azért másképp vélekedek...
„Nem értem a magyar sportújságírás etikáját, de még-inkább nem a szerkesztő „címjóváhagyó” beleegyezését, hogy egy cikk Cseh László világbajnoki győzelme után így, ilyen címmel megjelenhetett?
Bocsánat, de ki nem sz@rja le az amerikai bajnokságot, amin a krém ott sincs, így pszichikai nyomás a nulla felé konvergál, míg Cseh Lacinál egy országot képviselve, nagy lelki nyomással terhelve nyeri meg a világbajnoki címet, s veri meg az egész - közöttük amerikai - mezőnyt!
Miért kell ezt a mindenképp' például szolgáló fiatalembert az örömétől megfosztani ezzel a hatásvadász, harsogó és Lacira nézve lekicsinylő címmel cikket lehozni!??”akarkiisvagyok | 2015.08.18. 11:19:44tegyük most félre, hogy doppingol, meg ezt szed azt szed. eltiltották (ha a hírek igazak) saját hibája miatt. Most hiába futok én is 1 mp-vel jobbat 100m-en mint Bolt otthon a kis atlétikai pályámon, ki nem szarja le? (már de bocsánat) ez is olyan. Ha ő akar lenni a király akkor viselkedjen és ott és akkor mutassa meg hogy neki mekkora van!
nem mellesleg mindenki tudja, hogy az összes sportba amibe USA érdekeltség van tökig tolják szerekkel a sportolókat, de ebbe most ne menjünk bele.










Amúgy általában nagy kamu itt mifelénk ez az akció. Az alábbi kategóriákat veheted ilyenkor:
- Raktáron maradt, kifutott termékek amik nem is érnek többet az adott árnál
- BF előtt napokkal/hetekkel drágitott, hogy lehessen ráirni a -20-30-50%-ot
- Vevőcsalogatóként/reklámfogásként néhány termék, ami valójában megéri, amiből 1-2 darab van raktáron, és az akció elindulása után 1 perccel sincs már esélyed megvenni.
Román EMAG-nál volt érdekes helyzet a tavaly, amikor is egy hiba miatt sokan 1 eurós áron tudtak tévéket, laptopokat venni Black Friday utáni vasárnap néhány órán keresztül. Korrekt volt a cég, mert ki is szállitotta a termékeket (egy ismerős vásárolt tévét igy). Saját bevallásuk szerint nem reklámfogás volt, és veszitettek néhány millió eurót az akción. Egy kis karma a kamu árakért... :)
Én kiváncsiságból mindig megnézem az akciókat, de még soha nem vettem semmit BF-kor, mert egyszerűen nem kellett semmi a választékból (nem az alapján vásárolok hogy mi van akciózva), sőt idén BF előtt egy héttel vettem tévét, mert a modell ami nekem kellett akkor éppen megfelelő áron volt (és teljesen biztos volt, hogy BF-kor nem lesz jobb áron, ami be is igazolódott)