
Mai ismeretterjesztő rovatunkban a titokzatos nevű verőköltő bodobács.
Azaz (nagy levegő...): szabóbogár, botbonák, napféreg, büdöspanna, tűzi poloska, boda bácsi, katóféreg, boda, papbogár, katonabogár, bödecske, fülbemászó, halálfő, Istenbogárkája, kőkiverő, misemondó bogár, vörösbogár, Isten tehene, kozákocska, svájci, napköltő, tűzi rovar. Mind közül a legkifejezőbb az, ami nem túl szalonképes, de a legtöbbször látott tevékenységére utal: b*szóbogár.
Néha rosszalkodik a hársfákon. Egy, a NASA által készített szupertitkos felvétel a mindennapi dolgairól:
És még egy idézet: "... a hím másfél órán át gyakott egy nőstényt. Néhány perc után egy másikat 15 perc alatt intézett el. Gyorsan regenerálódott és még megpróbált meghágni egy lárvát" (Winkler Róbert: Nagyvárosi természetbúvár) nagyon korrekt kis könyv, javaslom!
Micsoda erkölcsök! :DDDhe | 2008.07.13. 17:38:13nálunk meg tűzbogár...
A képen el van rejtve egy madárfészek. ;) Ha nem találod, akkor katt a képre! :D
Derill | 2008.07.09. 23:16:09neokoskodj:D énvagyok a falusi vagy te?

Gringo Chikchisiki, avagy a mai napi bünti
Drawen | 2008.07.02. 14:19:50úristen! halálos. Egyébként 1:22 nél a párbeszéd engem a nesztís tea reklámra emlékezet de nagyon (Antonió melegem van...)

Miért kell a nőknek divatkatalógus? :D
kuka | 2008.06.28. 16:29:03Nekem teccik!!!

Hiába na, drágák Japánban az ingatlanok. :)
Re-Peet | 2008.06.22. 07:47:19így is látszik, hogy apadnak Földünk élővizei..
mondhatna: baszki, tavaly itt még a vizen ringott...
Légzsák a gyalogosok védelmére. Kiváncsi vagyok közületek hányan lennének hajlandóak egy kis plusz pénzt fizetni ezért autóvásárláskor... (Bízzunk benne, hogy kötelező lesz mint a katalizátor. ;))Lex | 2008.06.26. 12:42:53bocs, igaz hogy tökre egyértelmű volt :D fáradt voltam na :D

Iraki chopper - ilyeneket építenek maguknak az ámerikái katonák Irakban! :)
sahinel | 2008.06.11. 21:58:37Itthon is történ ilyesmi. katonaságon találkoztam olyanokkal akik itthon talált bombákat hatástalanítottak. Egy régi 2. világháborús még roszabb mint ezek az újak, hisz bármikor felrobbanhat. A másik része hogy manapság mindenért az amerikaiakat útálják. Kb annyi köze van egy katonának a politika alakulásához mint egy itthoni szavazó állampolgárnak. Tehát ha az amcsik miatt van ez, akkor miattad, és a többi magyar miatt lopnak a politikusaink....

Interaktív kártyatrükk - az első interaktív videó a youtube-on.
bungle | 2009.01.22. 15:51:24Azért írtam ebbe a postba kommentnek, hátha így már rájön kisadria... :)

A Föld 10 legmélyebb tava
Kiváncsi vagyok hányan tippelik helyesen a legmélyebbet (persze még kattintás előtt)!Tooni | 2010.09.09. 14:07:27Nem is, mert a hülyeség az, ami feneketlen :D
A Money Maze-t nyilvánvalóan egy szadista vagy egy zseni tervezte - esetleg mindkettő. Az átlátszó kocka egy körmönfont rejtvény, pénzes doboz. Egy nyíláson keresztül bedughatod az ajándéknak szánt készpénzt. Igen, vannak erre remek alkalmak, eskövők, stb., amikor az ajándékozott nem is vár mást, mint a ropogós bankjegyeket. Node hogy ne legyen ilyen egyszerű a dolog, kényszerítsd az ünnepeltet, ünnepelteket arra, hogy a pénz megszerzése ne legyen oly egyszerű. Ebben segít neked (neki kevésbé) a csapágygolyó, melynek az útvesztőben a megfelelő helyen kell kattannia majd kinyitni egy olyan valamit, ami ki fogja nyitni az ajtót és ki fogja adni a pénzt.csokioroszlán | 2008.06.01. 15:09:14Cak azért mondtam,mert ha megnézel egy angol fontot azon csak annyi van trallala Pounds,viszont a skóton rajta van a "sterling" is...No mindegy.









