
Láttál már valaha litván szurkolólányokat?
Nem? Pedig szeretnél, higgy nekem!
Egy újabb terv a marsi lakhelyekre
hawkeye | 2017.01.04. 11:29:18
Egyre gyanúsabb vagy nekem...
Őszintén, te vagy az egyik legsikeresebb a hibridből...?
:)

Mariah Carey szilveszteri playback fellépése annyira kínos, hogy néhol már vicces

A marslakók nagykanállal habzsolják az életet
Akkor ez most bizonyíték a létezésükre?cila | 2017.01.01. 00:41:55Ne csak azért, "mert ma volt az év utolsó napja", bonyolítsuk csak tovább.
Oda kell mennie annak
ki a kanál titkát meg szeretné fejteni
ami talán nem is titok
csak szeretnénk
elhinni.

Ez a két éves gyerek már jobban síel, mint én valaha is fogok
norbertvincze | 2016.12.29. 10:51:38hát tényleg jól nyomja :)

A Disney segítségével már Pandorára is elutazhatsz
cila | 2016.12.27. 22:00:02A Whatár a csillagos ég :)

Tudod mi történik egy iMac-el ha egy ipari égetőcső elé rakod?
Ugyanaz, mint minden mással, csak ez marhára látványos.
Mágneses töltő bigyó, ami megkönnyíti az életed
Csak 17 dolcsi, ha valaki venni egyet, árulja már el, hogy tényleg ennyire jó e a cucc.paganmantis | 2016.12.26. 17:01:01https://www.youtube.com/watch?v=Euz00E3otlQ
Én ennek a csávónak a szavára adok, jól elmondja, hogy melyik miért jó/nemjó

Büntizé, mert megérdemlitek
Egyébként kész, ettől a számtól kiégtem. Figyeljétek a dalszöveget!
„Vajon nekem üzensz vagy az exednek?
Mennyit érnek a hashtagek?
Engem nem zavar, ha nyilvánosan elszenvedem,
A ciki feliratos képek az életem.
A közös szelfik hova lettek?
A barátnőim hülyének néznek.
15 perce voltál fennt,
De az illatom csak neked ment.”cila | 2016.12.25. 13:23:17Micsoda bla-bla szöveg? Ilyet, mindenki tud. Például:
Dáváj Lajka!, kutya fajta.
MegLÁJKOLLAK. Plusz a Karma!
Az se baj, ha nem akarsz ma.
Szabad az Űr, kilőnélek.
ha űrhajók megnőnének,
és a zégbe felmennének,
otta zégben jól élnének,... stb.

Ha gondolkoztál már rajta, hogy miért nehéz nyelv a magyar, akkor itt a válasz
Heimdall | 2016.12.21. 11:57:36Annyira tipikusan balfasz mentalitás!
Valaki érdekesnek izgalmasnak ritkának tartja a nyelvedet és kultórádat te meg azon picsogsz, hogy az a valaki nem az 1000 évvel ezelőtti országhatárokat mutatja, hanem a jelenlegieket!!!!
Nem mondta hogy azok voltak a határok a honfoglaláskor, de ez e nyelved szempontjábol tökéletesen lényegtelen!!!
Amúgy legalább feltünk az erdélyi magyar sziget jelölése?!?










Sok litvány lány,
míly szép látvány?
Nem szivárvány,
házisárkány.
Mind úgy hajlik mint a páfrány,
oly ártatlan, mint egy bárány,
kecsesebb a gazellánál.
Telefonszám: Gyizellánál.
Viccen kívül, nekem spec. tetszett. :D