
Behalt az üzlet, új műfajjal próbálkozik a pornókirály
A pornóipart kicsinálta az internet, olyannyira, hogy immár Kovács „Kovi” István is a standup-vasútra igyekszik ráugrani filmezés helyett. Tud elég szórakoztatóan prosztó lenni a legtöbb Oscar-díjat nyert magyar rendező?
Jönnek a „plusz házak”- az ökoházak újgenerációja
Ez a norvég ökoház pl. háromszor annyi energiát termel, mint amennyire szüksége van, többlet teljesítményének köszönhetően akár egy elektromos autót is folyamatosan fel tud tölteni és a kertben lévő medence fűtésére is felhasználható.
Eközben itthon: A kormány utálja a rezsi barátját - környezetszennyezési adót vetnek ki a napelemrePHS | 2015.01.13. 22:06:123 eléggé rokon gondolat:
- Amikor a Sanyi a szomszédtól lopja az áramot, akkor ő is totál zöld és szinte nulla energia befektetésével szerintem sokkal magasabb szorzót tud felmutatni energiatermelés terén, főleg ha a vizet és a gázt is hasonló módon termeli.
- Szóval az épület 3x annyi energiát szív el a környezetétől mint amire szüksége van.
- Ha a szomszéd kertjébe szemetelek, meg oda küldöm át a kutyát a dolgát elvégezni, akkor kicsit álságos azzal felvágni, hogy milyen szép a pázsitom.

Gyerekek reakciója: hogyan készül a baba
Ti hogyan szereztétek meg gyerekként ezt a tudást? :)lilaflexninja | 2015.01.12. 07:32:46Egyébként a videóról szólva, szerintem nem feltétlenül kell egy gyereket "erőszakosan" felvilágosítani. Leülni vele, hogy na most akkor megbeszéljük, mert azért kislányként én is megrettennék, ha azt mondanák, hogy valaki belém fogja rakni, és akkora lesz a nunim, mint a fél fejem, hogy onnan kibújjon majd a gyerek. De jó hogy nem vagyok kislány. De fiúként is elrettentő lehet kisgyerekként. Ha kérdez a gyerek, ha érdekli, akkor még oké, de akkor se bumm bele, de így, hogy nem is kérdezték? Meg vagina, meg szülés, meg ááááááá szegények.

Rejtélyes alvókór terjed egy kazah faluban
Az érintettek váratlanul elszunnyadnak, majd akár napokig alszanak, később pedig emlékezetkiesésről, vagy néhány esetben hallucinációkról panaszkodnak. Amíg az állapot tart, lehetetlen felkelteni őket, noha úgy tűnik, mintha azok próbálnák kinyitni a szemüket.
Angol cikk
Magyar cikkvadonka | 2015.01.10. 08:04:39Ismerős a szitu. Középiskolában az órákon engem is rendszeresen elkapott egy hasonló rejtélyes kór :)

Híres művészek, tudósok, politikusok napi rutinja
vadonka | 2015.01.10. 08:12:34Amúgy nincs egy olyan oldal ami nekem kalkulálna ki egy napi életvitelt?
Megadnám, hogy mettől meddig kell dolgoznom, a többit meg kalkulálja ki, hogy a legjobb. Mikor kéne ennem, aludnom, stb.

Az eljövendő dolgok
„Amíg tudunk azzal érvelni, hogy a technológia az egyetlen igazán befolyásos döntéshozó az emberi fejlődésben, a technológia valójában addig nem határozza meg magát az emberi fejlődést. Az internet például, amíg a legfejlettebb elmék örökségének tűnik, akiket valaha is látott a világ, lehetővé teszi, hogy bárki használja – valójában egy megafon lett mindenki számára, beleértve a nácikat, a vallási fundamentalistákat, a baloldaliakat és a Ron Paul támogatókat is. Ugyanez mondható el az atomhasításról is: bárki, aki eléggé okos ahhoz, hogy atombombát építsen, az utolsók között lenne, aki fel akarná robbantani azt, feltételezve, hogy valaminek az értéke, megegyezik a saját kognitív intelligenciájukkal. A világunk minden pillanatban tanúja azoknak a kegyetlenkedéseknek, amelyek során a magasabban képzett emberek találmányait felhasználják az alacsonyabb képességűek, legyen az a találmány a számítógép, egy AK-47 vagy egy demokrácia.”Tooni | 2014.12.22. 11:21:50Ömlengés.

Pszichopata-e vagy? Tudd meg a következő rövid tesztből! ;)
izé012 | 2014.12.31. 14:38:04Nem. Már megint képzelődsz. /A varázsgomba hatása?/ Még csak a topikkal sincs bajom.
Sokkal inkább a korlátolt gondolkodásoddal van bajom.

Hülyeségnek tűnt, de megszavazták
Mégse jött be az okoskodó komment a korábbi postnál, miszerint nem lesz ebből semmi és ez csak ertéeles bulvár kacsa: Orbán Viktor végül csak lenyomta pártja torkán a KDNP vasárnapi zárva tartós ötletét, pedig az elején még a gazdasági miniszter is hevesen tiltakozott. A törvényjavaslatot ma fogadta el az Országgyűlés.
Ön mit csinál jövő év március 15-től vasárnaponként?
„Tudja, mi a KDNP?” - „Bocs, nem idevalósi vagyok.”bungle | 2016.04.07. 10:53:33http://index.hu/gazdasag/2016/04/07/vasarnapi_boltzar_egy_eve_nepszavazas/

3 dolog, amiről jó lenne, ha minden nő tudna a terhességgel és a szüléssel kapcsolatban
„Azt szeretném, ha minden nő tudná, hogy nem szükséges megvenniük minden baba-terméket, ami a látóterükbe kerül, és, bár szeretném, ha elmondhatnám ezt nekik, még jobban szeretném a következő három dolgot elmondani, ami tükrözi a lelkesedésemet a különféle fajtájú szülési információk megértésével kapcsolatban, valamint azzal, ahogy ezek egymáshoz kapcsolódnak.”
Ez forradalmasítja az oktatást
Már a rádióról is azt gondolták, forradalmat hoz az oktatásban, nemhogy napjaink fejlett elektronikai eszközei. De vajon elértünk, elérhetünk-e odáig, hogy a tanár fölöslegessé válik? És vajon tényleg forradalom-e az oktatásban a technológia? És vajon tényleg forradalom-e az oktatásban a technológia? (magyar felirat kapcsolható)
Korábbi poszt: A jó pap tényleg holtig tud tanulni?










Inkább életszerűbb az a magyarázat, hogy Kovi nem túl dinamikus üzletileg, és nem tudott lépést tartani a korral.
A 2010-es években hiba próbálja erőlteti azt, ami a 90-es években működött, ma már más kell. Csak Ő ezt nem tudja követni. Annyit lépett előre a XXI. században, hogy már nem videó kazettára rögzít.
Ő jókor volt , jó időben. 1991-ben még nem nagyon volt konkurenciája, csak az a pár NDK-s film. És Ő ebben meg is ragadt. Annyi év tapasztalattal, ismeretséggel, "hírnévvel" szerintem inkább szégyen, hogy nem tud mit kezdeni.
Biztos, hogy lenne mit mesélnie, de sztendáposnak szerintem csapnivaló. Lassú, körülményes, ritmustalan, és legfőképpen unalmas.