
Pálinka vs idegenek
Bőröndömet egy üveg pálinkával kiegészítve indultam el még Magyarországról azzal a tervvel, hogy megkóstoltatom a balinéz emberekkel a jó magyar páleszt. Inkább meggyújtották, majdnem kiköpték, erőlködve nyelték a finom, magyar szilvapálinkát. Sokkal lazább italokhoz vannak szokva, így amikor belekortyoltak, elképesztő fejeket vágtak. De a balinéz embereknek is van helyi pálinkájuk, Arrack-nak hívják. A fagyi visszanyalt, nekem is meg kellett kóstoljam a nemzeti különlegességüket, de jó magyarként meg sem kottyant.szemantikus | 2016.12.28. 12:15:55Az a jó pálinka amivel ha megkínálnak,még 5 percig nem tudod megköszönni!
cyriak boldog karácsonyt kíván.
lilaflexninja | 2016.12.28. 07:56:27Túl kevés

Új műfaj van születőben
A 3D holo-pornó
Magyar is lehetne... Nagy pénz, kis foci ;)
Amanda Cerny innen is ismerős lehet... ;)
Szily László elszórakoztatja a joggal betojt újdonsült apukákat, miközben némi praktikus információval is felvértezi őket arról, mi következik, amikor összeomlik korábbi életük.
Hajtogatás kockáknak :)
kakucsi | 2016.12.16. 21:49:31Zseniális!

Szerencséseknek így nézhet majd ki 2017-ben az irodája
A Tesla Magyarországon keres vezetési instruktorokat.akicker | 2016.12.15. 09:51:07Kicsit felreertettem a hirdetest. Elsore azt hittem, hogy a Tesla hirdette meg az alommelot, ahol egy teslaval kell jarni a vilagot es kozben tesztelni a kocsit. Pedig csak egy magyar ceg keres tesla (taxi) sofort Magyarorszagra.
Majdnem bedoltem a csomagolasnak, meg jo hogy jelentkezes elott nem csak ezt a postot neztem meg, hanem elolvastam azt is, mi van mogotte :D

A Boston Dynamics kisegíti a télapót néhány szánhúzóval

3D scanner
Na jó, grafikusoknak valóban hasznos lehet.
Instant karma rendőrautók képében
Slarioux | 2016.12.13. 18:41:33Ázzztámindenségijét nekije!









